• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Budowa stron internetowych

Jeśli potrzebujesz skutecznej strony internetowej odpowiadające aktualnym trendom i dostosowanej pod wymogi wyszukiwarek, możemy ja dla Ciebie opracować.

Realizowane przez nas projekty stron internetowych nastawione są na użyteczność, efektywność i budowę pozytywnego wizerunków naszych Klientów. Każda realizacja opracowywana jest indywidualnie, a także zoptymalizowana pod kątem wydajności i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Każda strona internetowa powstaje z uwzględnieniem najnowszych trendów, przy wykorzystaniu elastycznych i wygodnych w użyciu narzędzi. To te narzędzia pozwalają naszym Klientom swobodnie zarządzać zawartością witryny i wdrażać zaplanowane strategie marketingowe.

strony www

Przykładowe Realizacje

cordem
profundal
GT

Technologie i najwyższe standardy jakości

Powierzając swoja stronę internetową naszej Agencji Interaktywnej masz pewność, że produkt finalny będzie spełniał najwyższe standardy jakości, a wykorzystane technologie pozwolą Ci na wygodne zarządzanie stroną, a także na swobodną jej rozbudowę. Przykładamy dużą wagę do stabilności, wydajności i bezpieczeństwa naszych produkcji.

Wdrożenia stron produktowych i stron lądowania

Marketing internetowy to nieodłączny element każdej witryny o charakterze biznesowym. Doskonale wiemy jak istotny jest to element i jak łatwo jest przepalać budżet. Nie sztuką jest wydać swoje pieniądze na reklamę w internecie, o wiele trudniejszym zadaniem jest przekształcenie pozyskanego ruchu w Klientów. Możemy pomóc Ci ten proces zoptymalizować.
Wiemy jak przygotować dobrą stronę produktową i skuteczną stronę lądowania tzw. landing page.  Tego typu kreacje znacznie podnoszą szansę na zwiększenie konwersji z prowadzonych kampanii marketingowych np. w mediach społecznościowych, w Google AdWords czy za pośrednictwem innych kanałów generujących ruch.

Co Możemy Dla Ciebie Zrobić?

Skontaktuj się z nami aby wycenić bezpłatnie Twoją realizację. W wycenie pomocne będą takie informacje jak:

  • Wielkość strony i jej charakter (np. wizytówka firmy, sklep internetowy, landing page itp...)
  • Opisz cele jakie ma realizować projekt i oczekiwaną funkcjonalność
  • Napisz kim są Twoi Klienci. Określ grupę docelową (wiek, płeć, zainteresowania, wykształcenie) i podaj kilka adresów stron konkurencji
  • Napisz czym wyróżnia się Twoja oferta na tle innych. Jakie ma atuty, cechy wyróżniające, na które powinniśmy kłaść nacisk.
  • Opisz idee przewodnią określającą główny przekaz, np. "Jesteśmy liderem w branży X".
  • Jeśli to możliwe napisz orientacyjnie jaki budżet planujesz przeznaczyć na realizację WWW
  • W jakim czasie chcesz uruchomić projekt w sieci. Ile mamy czasu na jego realizację.