AGENCJA SEM

KAMPANIE PRODUKTOWE

Proponuj swoim Klientom asortyment sklepu internetowego bezpośrednio w wyszukiwarce. Klient już w trakcie wyszukiwania produktów może zobaczyć zasoby Twojego sklepu odpowiadające jego zapytaniom bez wchodzenia na Twój sklep.​

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin (dni robocze)

Promuj produkty ze swojego sklepu!

Kampanie produktowe AdWords polegają na promowaniu w wyszukiwarce Google konkretnego produktu lub wielu produktów z Twojego asortymentu. Dobrze ustalona kampania produktowa pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż i wypromować swoje artykuły. Jeśli masz wątpliwości jak zabrać się za taką kampanię, chętnie Ci pomożemy. Google AdWords to nasza specjalność.

01

Na czym to polega?

Reklamy produktowe opierają się na promowaniu produktów z Twojego sklepu internetowego w wyszukiwarce Google. Dzięki takim kampaniom jesteś w stanie wyświetlić konkretny produkt wraz z ceną i zdjęciem osobom, które poszukują konkretnych rzeczy jak np. buty lub laptopy jeszcze przed wejściem na Twoja stronę. Reklamy produktowe są bardzo skuteczne i pozwalają wyeliminować przypadkowe kliknięcia za które musisz zapłacić. Bowiem osoby, które zobaczą zdjęcie poszukiwanego produktu oraz cenę, klikając w reklamę są w większym stopniu zainteresowane dokonaniem zakupu, ponieważ znają większość informacji potrzebnych do podjęcia decyzji. 

02

Jak działa?

Kampania produktowa Adwords pozwala reklamować produkty z Twojego sklepu w wyszukiwarce Google. Każdy reklamowany produkt zawiera zdjęcie, tytuł oraz cenę i informację o dostępności. Tak wiele informacji pozwala potencjalnemu klientowi podjąć decyzję o zakupie jeszcze przed wejściem do Twojego sklepu, dlatego kampanie produktowe są niezwykle efektywne i stosunkowo tanie. Kampanię produktową możesz wykorzystać również w remarketingu. Jeżeli ktoś wcześniej był w Twoim sklepie i interesował się konkretnym produktem możesz wyświetlać mu spersonalizowaną reklamę aby skłonić do podjęcia decyzji i zakupu.   

03

Korzyści

Niewątpliwie największą korzyścią z uruchomienia kampanii produktowej AdWords jest promocja konkretnych artykułów z asortymentu firmy, zwiększenie znajomości oferty marki wśród potencjalnych klientów i oczywiście poprawa sprzedaży, a co za tym idzie – większe zyski. Większy ruch na stronie internetowej firmy to kolejny duży plus, gdyż im większy ruch, tym lepsza rozpoznawalność marki, lepsza sprzedaż i większe zyski.

Ocena: 5.0/5. 1 ocena.
Chwileczkę...