AGENCJA SEM

REKLAMA NA YouTube

To wciąż jedna z najlepiej konwertujących form reklamy w sieci. Wideo na olbrzymi potencjał nie tylko sprzedażowy.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin (dni robocze)

Reklamy wideo YouTube

Kampanie wideo AdWords przeprowadzane są w celu wyświetlania filmów reklamowych w sieci YouTube. YouTube to jeden z największych serwisów społecznościowych na świecie oraz w Polsce. Dzięki niemu w szybki sposób możesz poszerzyć zasięg oddziaływania swojej marki. Z naszą pomocą nie tylko przygotujesz ciekawe materiały wideo, ale także stworzysz doskonałą kampanię wideo AdWords.

01

Jak działa reklama w YouTube?

Filmy reklamowe mają zazwyczaj jeden z następujących formatów. Filmy reklamowe pojawiające się przed lub po docelowym filmie oglądanym przez potencjalnego klienta tzw. TrueView In-Stream. Lub reklamy  z boku filmu oraz w wyszukiwarce i na stronach twórców treści YouTube tzw. TrueView Discovery. Obie reklamy mają za zadnie przenosić potencjalnego klienta na stronę internetowa lub Twój kanał w YouTube. Kampanię wideo można kierować do widzów zainteresowanych tematyką z Twojej branży, widzów w konkretnym wieku lub na pewnym wydzielonym obszarze geograficznym.

02

Potęga YouTube

YouTube to jedna z największych wyszukiwarek filmów internetowych na świecie i jeden z najczęściej odwiedzanych serwisów internetowych w Polsce. Szczególnie młodsi internauci chętnie korzystają z YouTube. Zatem jeśli Twoi klienci są dość młodzi – bardzo zyskasz na kampanii wideo. YouTube ma olbrzymi zasięg, także jeśli stworzysz reklamę która oddziałuje na emocję, możesz zyskać nawet miliony wyświetleń a reklama może przybrać charakter reklamy wirusowej. Dzięki temu zyskasz dwa razy. Po pierwsze znacznie zwiększysz rozpoznawalność i renomę swojej marki, po drugie za treści które użytkownicy rozpowszechnią samodzielnie nie zapłacisz ani złotówki.

03

Korzyści kampanii YouTube

Film jest niezwykle sugestywną i bardzo popularną formą przekazu. W filmie reklamowym możesz zawrzeć różne treści – opis produktu, firmę „od kuchni”, sposób działania danego artykułu, treści instruktarzowe, wywiady, opinie zadowolonych klientów. Pomożemy przygotować Ci odpowiednie treści wideo i wypromować je przy użyciu kampanii wideo Google AdWords. Dobra reklama wideo mówi potencjalnym klientom, że Twoja firma jest nowoczesna i dba o wizerunek. Zwiększysz renomę marki i sprzedaż. A o to przecież chodzi.

Ocena: 5.0/5. 1 ocena.
Chwileczkę...