• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Białystok

Pozyskaj więcej Klientów z Białegostoku i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Białystok

Pozycjonowanie stron internetowych Białystok

Ile razy korzystają Państwo z wyszukiwarki w celu szybkiego znalezienia jakiejś firmy, usługi czy towaru? No właśnie – współczesny marketing i promocja biznesu opiera się głównie na usługach wykonywanych drogą online. Reklama w Internecie to obecnie najbardziej efektywna forma dotarcia do nowych klientów i każdy przedsiębiorca powinien wziąć ją pod uwagę. Najlepsze działania przynosi pozycjonowanie strony www, zwłaszcza lokalne jak np. w naszym przypadku pozycjonowanie stron internetowych w Białymstoku. Dzięki temu do firmy trafiają tylko wybrani, rzeczywiście zainteresowani Państwa ofertą Klienci. Jak to możliwe? Poprzez wpisywanie określonych fraz, np. “dentysta Białystok”, “Serwis samochodowy Białystok” itp., które znajdują się na Państwa stronie i w linkach przekierowujących na nią. To naprawdę działa!

Pozycjonowanie stron internetowych Białystok, a więc nic innego jak pozycjonowanie lokalne nastawione na miejscowość i najbliższy region – pozwoli dotrzeć z Państwa ofertą do tysięcy mieszkańców miasta i okolic. To duży potencjał biznesowy, który wiemy jak skutecznie wykorzystać.

Pozycjonowanie stron internetowych Białystok

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Białymstoku?

Cena usługi SEO zależy od wielu czynników, jest ustalana indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb i historii domeny, dlatego trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Proces pozycjonowania, czyli podniesienia widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google składa się z wielu systematycznych działań, przenikających i uzupełniających się wzajemnie. Ich intensywność uzależniona jest od poziomu konkurencji i od budżetu jaki jesteście Państwo w stanie przeznaczyć na działania. Oprócz dokładnej analizy witryny pod kątem zawartej na niej treści, musimy również wziąć pod uwagę branżę, w jakiej Państwo działacie oraz konkurencyjność rynku o czym wspomnieliśmy powyżej. Następnie zaczynamy działać – tworzymy treści, linki, zwiększamy stopniowo ilość odwiedzin na Państwa stronie, i tym samym optymalizujemy jej pozycję w sieci aż do uzyskania satysfakcjonującego rezultatu. Dalsze działania to podtrzymywanie zdobytych pozycji i ich umacnianie, po to aby nie pozwolić sobie na utratę wywalczonych miejsc – konkurencja nie śpi i na pewno będą pojawiały się nowi gracze, którzy będą chcieli dobrać się do najsmaczniejszego kawałka torta, a w swoich zamierzeniach będą konsekwentni i skuteczni.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Białymstoku

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania przekłada się bezpośrednio na większą widoczność danej firmy i dotarcie do szerszego grona potencjalnych Klientów. Ceny tego typu usług różnią się od siebie w zależności od branży i poziomu konkurencji na rynku lokalnym. W przypadku pozycjonowania stron www w Białymstoku zapewne wiele branż będzie miało całkiem sporą ilość konkurencji aczkolwiek nie wszyscy konkurenci działają na polu pozycjonowania stron w sposób świadomy co może oznaczać, że w relatywnie krótkim czasie uda się ich zdystansować. Im większa konkurencja, tym więcej działań musimy podjąć, aby skutecznie zrealizować nasz wspólny cel. Warto jednak pamiętać, że wypromowana strona znacznie zwiększa szanse na zainteresowanie ofertą danej firmy i tym samym otrzymanie nowych zleceń. Podejmując decyzję o pozycjonowaniu na Białystok i jego okolice, budujecie Państwo nie tylko portfolio nowych Klientów, ale także świadomość własnej marki i jej udział w rynku lokalnym.

Nasza agencja zajmuje się profesjonalnymi usługami SEO od lat. Sami jesteśmy przedsiębiorcami, więc doskonale wiemy, jak ważne są tego typu działania marketingowe. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie i uczciwie. Zaproponujemy Państwu atrakcyjną cenę, która jest istotnym elementem zwłaszcza na początku prowadzenia działalności.

Zapraszamy do współpracy
Pozycjonowanie stron internetowych Białystok
TAKMEDIA – specjaliści SEO

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Białymstoku i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Białystok 65 zł
  • Tynkarz Białystok 59 zł
  • Szklarz Białystok 69 zł