• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozyskaj więcej Klientów z Bydgoszczy i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjonowanie stron internetowych Bydgoszcz

Reklamy w radiu, prasie czy w postaci ulotek zazwyczaj trafiają do odbiorców niekoniecznie zainteresowanych produktami czy usługami danej firmy. Czy jest więc możliwa taka forma promocji, która dociera stricte do właściwej grupy odbiorców? Do osób, które właśnie tu i teraz szukają usług lub produktów jakie Państwa firma oferuje? Oczywiście, że tak. To marketing internetowy, a przede wszystkim pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google. Proszę zobaczyć jak to działa. To Klient sam, czymś zainteresowany, wyszukuje w sieci potrzebnych mu informacji. Jeżeli znajdzie Państwa firmę na samej górze wyników wyszukiwarki, czyli na wysokich miejscach pierwszej strony, to z pewnością przynajmniej zapozna się z Państwa ofertą. Żeby do tego doprowadzić należy odpowiednio wypromować stronę tak, aby to właśnie ona była widoczna ponad innymi stronami konkurentów.

Pozycjonowanie stron internetowych na Bydgoszcz jest szczególnie ważne, jeśli chodzi o frazy lokalne, gdzie konkurencja jest bardzo duża, a internauci mają tendencję do klikania w zaledwie kilka pierwszych wyników znajdujących się na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Pozycjonowanie stron internetowych Bydgoszcz

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Bydgoszczy?

Usługi pozycjonowania stron internetowych w mieście Bydgoszcz, to wielowymiarowe działania wymagające znajomości określonych zasad jakimi rządzi się rynek lokalny w kontekście pozycjonowania. Obecnie wciąż zmieniające się algorytmy Google promują strony internetowe z ciekawą treścią, zatem cena za pozycjonowanie witryny obejmuje na przykład pisanie artykułów na Państwa stronę odpowiednio nasyconych frazami kluczowymi. Oprócz tego planując działania, a co za tym idzie budżet musimy wziąć pod uwagę historię domeny, jej aktualny stan oraz wszystkie inne czynności, takie jak bieżący monitoring ruchu czy umieszczanie linków do strony w odpowiednich miejscach oraz działania techniczne, które docelowo sprawią, że strona będzie się wyświetlać na samej górze wyników wyszukiwania. Jeżeli na stronę były wcześniej nałożone jakieś filtry lub kary Google za niedozwolone praktyki stosowane w procesie pozycjonowania – skutkuje to bardzo odległymi pozycjami – w pierwszej kolejności należy zadbać o poprawę jej reputacji i usunięcie owych kar. To także ma wpływ na koszty.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Bydgoszczy

Ze względu na fakt, że każda strona jest inna, a i Państwa oczekiwania, ustalone frazy, ich ilość czy branża w jakiej działacie i poziom konkurencji różnią się od siebie, dla pozycjonowania stron www nie istnieje sztywny cennik. Wszystko tak naprawdę zależy przede wszystkim od konkurencyjności branży, kompleksowości usługi, stanu strony www, jej historii, ilości pozycjonowanych fraz oraz zasięgu naszych działań. Proszę pamiętać, że pozycjonujemy strony również na całą Polskę, nie musimy się ograniczać tylko do Bydgoszczy. Ale to oczywiście zależy od Państwa planów i przyjętej strategii działania, dlatego naszą współpracę zawsze rozpoczynamy od analizy Państwa potrzeb, oczekiwań oaz od analizy działań Państwa konkurentów. Zanim przygotujemy bezpłatną wycenę, przyglądamy się też stronie internetowej oraz wszystkim działaniom, które będziemy musieli podjąć w celu jak najefektywniejszej realizacji usługi.

Jesteśmy agencją z dużym stażem branży SEO/SEM na terenie całej Polski. Działamy profesjonalnie i rzetelnie, o czym świadczy rzesza zadowolonych Klientów. Udzielimy informacji na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Pozycjonowanie stron internetowych Bydgoszcz
TakMedia – agencja marketingu internetowego

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Bydgoszczy i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Bydgoszcz 65 zł
  • Tynkarz Bydgoszcz 59 zł
  • Szklarz Bydgoszcz 69 zł