• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Bytom

Pozyskaj więcej Klientów z Bytomia i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie stron internetowych w Bytomiu

Masz nową firmę i ładną stronę internetową? Zastanawiasz się, jak za jej pomocą zdobyć nowych klientów i partnerów biznesowych? Jest na to sposób. To marketing internetowy, najbardziej obecnie skuteczny sposób zwiększenia nie tylko świadomości swojej marki, ale też zasięgu działania i ilości zleceń. To szansa na bycie rozpoznawalnym i tym samym na rozwój firmy.

Dziś prawie każdy korzysta z Internetu, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania. To pierwsze miejsce, do którego zaglądamy, jak chcemy szybko znaleźć informacje na jakiś temat. Sprzedaż towarów i usług wyszukanych w ten sposób w sieci rośnie z roku na rok. Ale też zazwyczaj jako klienci interesujemy się tylko kilkoma pierwszymi witrynami. Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie strony internetowej. Jeżeli chcecie Państwo być widoczni dla potencjalnych odbiorców, pozycjonowanie strony www jest idealnym rozwiązaniem.

Wizytówka firmy w Google. Pozycjonowanie Bytom

Pozycjonowanie stron internetowych w Bytomiu - cennik

Cena za pozycjonowanie stron internetowych nie jest stała i zależy od wielu czynników. Na usługę SEO (Search Engine Optimization), czyli optymalizację stron www pod kątem wyszukiwarek Google składają się kompleksowe i długofalowe działania wielu specjalistów. Cały proces zaczyna się od rozmowy z Państwem, ustalenia potrzeb i celów, do których mamy dojść. Następnie wybieramy frazy kluczowe zgodne z rodzajem prowadzonej przez Państwa działalności, przyglądamy się domenie i jej historii, badamy konkurencję i ustalamy plan działania. Na tej podstawie jesteśmy w stanie oszacować koszty niezbędnych działań, które muszą zostać podjęte, aby Państwa strona znalazła się w TOP10 w wyszukiwarkach Google. 

Po podpisaniu umowy nasi specjaliści zaczynają tworzyć odpowiednie treści pod kątem wybranych fraz, podejmować działania na rzecz zwiększenia ruchu na stronie i tym samym systematycznego podnoszenia jej pozycji. Dlaczego warto oddać wszystkie te działania w ręce profesjonalistów? Ponieważ raz wypromowana strona może w każdej chwili spaść niżej na skutek działań konkurencji. Dlatego należy stale kontrolować jej status i szybko reagować na wszelkie zmiany.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w LublinieBytomiu

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży a nasze usługi wyceniamy rzetelnie. Naszym celem jest Państwa zadowolenie i osiągnięcie ustalonych rezultatów. Jeżeli choć przez chwilę zastanawiali się Państwo nad pozycjonowaniem, to zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i podamy Państwu kosztorys uwzględniający wszystkie niezbędne aspekty tego typu działań. Zapewniamy wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów oraz 100% efektywności. Z pewnością będzie to udana inwestycja.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Bytomiu i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Bytom 65 zł
  • Tynkarz Bytom 59 zł
  • Szklarz Bytom 69 zł