• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Gdańsk

Pozyskaj więcej Klientów z Gdańska i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Gdańsk

Pozycjonowanie stron internetowych w Gdańsku

Jeżeli prowadzicie Państwo własny biznes, to z pewnością cały czas zastanawiacie się, jak dotrzeć do kolejnych klientów i tym samym wciąż się rozwijać, oraz zapewnić sobie odpowiednie przychody. W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja wciąż rośnie, pozycjonowanie stron internetowych staje się konieczne. Tylko w ten sposób staniemy się widoczni dla tych wszystkich osób, które szukają informacji w Internecie. Z wyszukiwarki Google codziennie korzystają miliony osób. Szukają miedzy innymi informacji o ofertach firm takich, jak Państwa. Jeżeli po wpisaniu słów kluczowych w okienku wyszukiwarki, nie zobaczą Państwa strony www, a zazwyczaj wybierają tylko kilka pierwszych rezultatów wyszukiwania, to trafią wprost do Państwa konkurencji. Dlatego właśnie każdy, kto myśli poważnie o swoim biznesie i jego rozwoju, powinien zadbać o właściwe pozycjonowanie strony www w Google.

Pozycjonownaie Gdańsk

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www w Gdańsku?

Profesjonalna usługa CEO, czyli skutecznego pozycjonowania strony internetowej, jest wyceniana indywidualnie. Proszę uważać na tanie i takie same dla wszystkich oferty. Dlaczego? Ponieważ profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie wymaga podjęcia szeregu działań długotrwałych i skomplikowanych i – co najważniejsze – dostosowanych indywidualnie do konkretnej firmy. Nie można tak samo traktować dentysty, który chce być widoczny tylko w Gdańsku i hydraulika, który działa na terenie całego Trójmiasta. W obu przypadkach zarówno kluczowe frazy, jak i samo pozycjonowanie, będzie wymagać ustalenia zupełnie innej strategii działania. W dodatku obecnie bardzo istotny dla algorytmów Google jest dobry content, czyli głównie wysokiej jakości teksty, przyjazne dla czytelników, co zawsze musi obejmować cennik. Dlatego na stronach internetowych coraz częściej znajdziemy różnego rodzaju blogi lub poradniki, które pozwalają na skuteczne zwiększenie ruchu na stronę www.

Cennik pozycjonowania stron internetowych dla Gdańska

Nasza agencja od lat zajmuje się pozycjonowaniem stron www. Dla nas za każdym razem to praca „na żywym organizmie”. Trzeba być bardzo czujnym i stale obserwować algorytmy Google, aktualne miejsce, ruch na stronie i działania konkurencji. W kosztorysie uwzględniamy między innymi ilość fraz kluczowych i lokalizację. Im większe miasto, np. Gdańsk, tym więcej czasu będziemy potrzebować, aby osiągnąć wysoką pozycję domeny. Oprócz tego ważna jest również branża, w jakiej Państwo działacie i liczba konkurentów. Na koniec musimy dokładnie przyjrzeć się Państwa witrynie, jej historii, układowi, zamieszczonym na niej treściom. Po uwzględnieniu wszystkich tych elementów przygotowujemy przejrzysty i atrakcyjny kosztorys, uwzględniający wszystkie najbardziej efektywne działania, które pozwolą nam osiągnąć sukces. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Wycena jest niezobowiązująca.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Gdańsku

  • Krawcowa Gdańsk 65 zł
  • Tynkarz Gdańsk 59 zł
  • Hydraulik Gdańsk 69 zł