• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Gdynia

Pozyskaj więcej Klientów z Gdyni i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Gdynia

Pozycjonowanie stron internetowych w Gdyni

Każdy z nas poszukując usługodawcy, bądź produktu z danej branży, najczęściej sięga po informacje do Internetu. Jeżeli już wpiszemy co nas interesuje, największą uwagę zwracamy na najwyższe pozycje, pojawiające się na pierwszej stronie. Dlatego właśnie pozycjonowanie stron www jest kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Bez odpowiedniego wypromowania biznesu, ciężko liczyć na nowe zlecenia i rozwój firmy. Pozycjonowanie polega na uzyskaniu przez dana stronę firmową www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarki Google tak, aby to właśnie do Państwa trafiali zainteresowani Waszą ofertą klienci. To obecnie najbardziej efektywna forma marketingu i reklamy.

Jeżeli firma która prowadzicie działa typowo lokalnie warto skoncentrować się nad frazami, które określają region w którym działacie np.  Mechanik Gdynia. Pozycjonowanie lokalne pozwoli dotrzeć do osób które szukają usług lub produktów w miejscowości w której prowadzicie swój biznes. 

Wizytówka firmy Google. Pozycjonowanie lokalne

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gdyni?

Jeżeli już macie Państwo atrakcyjną stronę, to warto zadbać o to, aby była widoczna dla internautów. Z naszych doświadczeń oraz opinni naszych zadowolonych klientów wynika, że im wyższa pozycja domeny, tym większe obroty i przychody dla firmy. Koszt pozycjonowania strony www może jednak znacząco się różnić w zależności od witryny, jej dotychczasowej historii czy lokalizacji. Pozycjonowanie strony w Gdyni będzie się różniło cenowo od pozycjonowania strony na terenie całego Trójmiasta. Wiele zależy też od konkurencji oraz przede wszystkim od Państwa wymagań. Nasza agencja z przyjemnością zaplanuje odpowiednie działania pod konkretną witrynę, aby uzyskać jak najlepszy wynik wyszukiwania w Google.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Gdyni

Usługa SEO to działania wielowymiarowe, pracochłonne i rozciągnięte w czasie, dlatego najlepiej powierzyć je specjalistom, którzy znają się na zagadnieniach dotyczących funkcjonowania algorytmów Google. Oprócz kwestii technicznych działania podejmowane w ramach takiej usługi to również optymalizacja witryny, czy wzbogacenie jej zawartości o content marketingowe treści wysokiej jakości. Osiągnąwszy określoną pozycję należy na bieżąco ją monitorować w celu jej utrzymania.

Nasza agencja efektywnie zajmuje się usługami SEO, znamy najbardziej efektywne działania zmierzające do podniesienia widoczności strony i podejmujemy się najbardziej wymagających nawet zleceń na terenie całej Polski. Zanim podejmiemy współpracę, dokładnie analizujemy wszystkie czynniki mające wpływ na cenę i na nasze działania, i przedstawiamy Państwu bezpłatną wycenę. Jesteśmy profesjonalistami. Zaufało nam już wiele firm, które znacznie rozwinęły swoją działalność powierzając nam usługi pozycjonowania. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Gdyni i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Gdynia 65 zł
  • Tynkarz Gdynia 59 zł
  • Szklarz Gdynia 69 zł