• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Gliwice

Pozyskaj więcej Klientów z Gliwic i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Gliwice

Pozycjonowanie stron internetowych w Gliwicach

Prowadząc firmę i posiadając atrakcyjną stronę internetową warto pomyśleć o tym, jak sprawić, aby za jej pomocą dotrzeć do jak największej ilości klientów, i zacząć na tym zarabiać. Pozycjonowanie strony to obecnie najskuteczniejszy marketing. Dzięki niemu to nie my, ale nas wyszukują klienci. Usługa SEO (Search Engine Optimization) to szereg działań mających na celu podniesienie widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google, a tym samym skuteczniejsze dotarcie do potencjalnych kontrahentów. Witryna, która znajdzie się jako jeden z pierwszych rezultatów wyszukiwania po wpisaniu konkretnej frazy, będzie miała znacznie więcej odwiedzin, niż oferta konkurencji, która nie korzysta z pozycjonowania. Tym samym to do nas dotrze świadomy i chętny dokonania zakupów klient.

Wizytówka firmy w Google. Pozycjonowanie Gliwice

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gliwicach?

Stronę można wypromować lokalnie, na przykład w Gliwicach, ale też w innych miastach, w całej Polsce a nawet na świecie. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na tego typu usługę, będzie musiał określić zasięg terytorialny swojej widoczności. Cały proces nie ogranicza się tylko do obszaru działania. To długotrwałe i trwające w czasie postepowanie, uzależnione silnie również od branży, konkurencji oraz wielkości miasta. Dlatego właśnie tak trudno jest określić stały cennik dla tego typu usług. Każdy kosztorys opracowywany jest indywidualnie pod kątem potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Co jeszcze składa się na cenę? Analiza strony internetowej pod kątem jej historii, układu, treści. Bardzo zwracamy uwagę na wartościowy content , pozwalający na wywindowanie stron internetowych na topowe pozycje. Pisanie artykułów z określonymi słowami kluczowymi i umieszczanie ich w takich miejscach, aby generowały ruch, to jest czynność, która zwykle trwa kilka miesięcy. Istotną kwestią jest też przeszłość domeny, obecność nałożonych filtrów czy innych szczegółów technicznych. Dlatego właśnie cena usługi SEO jest ustalana indywidualnie, w zależności od zaplanowanych wspólnie celów i możliwości, jakie daje strona www.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Gliwicach

Jeżeli myślicie Państwo poważnie o swojej firmie, to absolutnie należy powierzyć stronę www profesjonalnej agencji pozycjonującej, która wykona odpowiednie kroki w celu uzyskania wysokiego miejsca w wyszukiwarkach Google. Warto zacząć już teraz, ponieważ to wielomiesięczna praca specjalistów i na efekty trzeba będzie trochę poczekać. Dlatego właśnie zapraszamy do kontaktu. Przeanalizujemy dla Państwa wszystkie dane, dokonamy bezpłatnej wyceny usługi, i jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę, zapewnimy najwyższej jakości usługę pozycjonowania Państwa witryny. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zrobić to skutecznie i tak, aby stali się Państwo kolejnymi zadowolonymi klientami.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Gliwicach i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Gliwice 65 zł
  • Tynkarz Gliwice 59 zł
  • Szklarz Gliwice 69 zł