• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Inowrocław

Pozyskaj więcej Klientów z Inowrocławia i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Inowrocław

Pozycjonowanie stron internetowych w Inowrocławiu

Prawie każda firma ma stronę internetową, często naprawdę ciekawą i ładną. Pytanie jest takie, ile osób codziennie ją odwiedza i czy na pewno jest ona widoczna dla potencjalnych klientów z rynku? Po co nam ona, skoro praktycznie nikt jej nie widzi? 

O stronę internetową trzeba dbać, jeżeli chcemy, aby była ona widoczna w sieci, a samoistne uzyskanie przez witrynę wysokiego miejsca jest bardzo mało prawdopodobne. Najlepiej by było, gdyby jej adres pojawiał się w wyszukiwarce Google na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Tak może się stać, jeżeli podejmiecie Państwo decyzję o pozycjonowaniu strony www, czyli podjęciu działań mających na celu poprawienie widoczności witryny w wyszukiwarkach. Ponieważ są to czynności wymagające systematycznego i długofalowego działania, oraz czasu i poświęcenia, najlepiej podjąć współpracę z profesjonalną firmą, która zapewni odpowiednią obsługę strony i w ciągu kilku miesięcy wypromuje witrynę.

Wizytówka firmowa w Google. Pozycjonowanie Bydgoszcz.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Inowrocławiu?

Usługa SEO, czyli optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek Google, polega między innymi na tworzeniu odpowiednich i wartościowych dla użytkowników odwiedzających stronę jak i dla robotów Google treści. Na optymalizację strony składają się również inne czynniki jak optymalizacja kodu strony, zbieranie linków, śledzenie algorytmów, utrzymywaniu stabilnej pozycji, reagowaniu na wszelkie zmiany i działania konkurencji. 

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Inowrocławiu

A oto czynniki, które mają wpływ na ustalany przez nas kosztorys. Po pierwsze wybór fraz i ich ilość oraz fakt, czy to będzie pozycjonowanie lokalne, na terenie Inowrocławia, czy też na całą Polskę. Dla każdego z tych działań cena będzie inna. Po drugie specyfika branży i jej konkurencyjność na rynku. Im większa ilość dużych firm lub małych, ale również pozycjonujących się biznesów, tym więcej działań musimy podjąć aby wypromować stronę. Po trzecie model finansowy, który wspólnie ustalamy. Zanim podejmiemy strategię działania, analizujemy też Państwa stronę pod kątem jej historii i treści na niej zamieszczonych. Źle prowadzona domena, z nałożonymi karami lub filtrami, będzie dłużej walczyć o dojście do pierwszych pozycji.

Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, zbadamy stronę i przedstawimy bezpłatną wycenę usługi SEO w odniesieniu do Państwa indywidualnych potrzeb. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać maila. Oddając swoją witrynę w nasze ręce macie Państwo zagwarantowaną wysoką pozycję w wyszukiwarce, co bezpośrednio przełoży się na pozyskiwanie nowych klientów. Dajemy również gwarancję profesjonalnie i rzetelnie wykonanej usługi. Przy okazji zawsze oferujemy naszym klientom atrakcyjne ceny.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Inowrocławiu i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Inowrocław 65 zł
  • Tynkarz Inowrocław 59 zł
  • Szklarz Inowrocław 69 zł