• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Katowice

Pozyskaj więcej Klientów z Katowic i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie stron internetowych w Katowicach

Prowadzenie biznesu polega na ciągłym poszukiwaniu nowych klientów i możliwości dokonania transakcji. To ciężka praca, która wymaga czasu i wytrwałości. Można sobie pomóc poprzez podjęcie działań marketingowych w Internecie. Pozycjonując własną firmową stronę internetową, możemy doprowadzić do tego, że to klienci sami będą nas wyszukiwać i znajdywać. Co ważne, w ten sposób pozyskamy najbardziej zainteresowanych naszą oferta partnerów handlowych. Jak odbywa się cały proces? Każdy z nas, chcąc znaleźć jakąś firmę, wyszukuje ją wpisując określone frazy w wyszukiwarkę Google. W szybki i prosty sposób pojawiają nam się wyniki wyszukiwania. Zazwyczaj zaglądamy do pierwszych kilku linków i już – wszystko wiemy. Pozycjonowanie polega właśnie na tym, aby to Twoja firma była tą, która zobaczy potencjalny klient. Aby to ona znalazła się na pierwszej stronie i została odwiedzona. Inaczej „oddajemy” tych klientów innym firmom, które w ten właśnie sposób działają.

Wizytówka firmy w Google Katowice. Pozycjonowanie stron

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Katowicach?

Cały proces optymalizacji strony jest bardzo pracochłonny i składa się z wielu długofalowych działań. Samemu trudno jest dbać o utrzymywanie strony na odpowiednim miejscu, bo to wiąże się z dużym nakładem pracy, pisaniem odpowiednich treści, monitorowaniem efektów, przechytrzaniem algorytmów Google itd. Dlatego najlepiej powierzyć te czynności profesjonalnej agencji, która się tym zajmie zarówno na terenie Katowic, jak i całej Polski. Jednak trudno jest ustalić jeden uniwersalny cennik dla każdego klienta, ponieważ każdy biznes i każda strona jest inna. Zanim zaczniemy działać, najpierw analizujemy domenę pod kątem jej historii i szczegółów, mogących mieć wpływ na proces zwiększenia jej widoczności. Potem ustalamy Państwa oczekiwania, potrzeby i cenę, obejmującą również tworzenie wartościowych tekstów na strony internetowe. Zwracamy szczególną uwagę na jakość zamieszczanych w Państwa imieniu treści. W ten sposób strona powoli i systematycznie zaczyna pojawiać się na coraz wyższych pozycjach w wyszukiwarkach Google, co z kolei przekłada się bezpośrednio na ruch i tym samym pozyskiwanie nowych klientów.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Katowicach

Jesteśmy agencją z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozycjonowania stron. Zatrudniamy specjalistów, którzy z pasja wykonują swoje zadania, mamy bogate doświadczenie i dużą wiedzę w tym, jak skutecznie i szybko zrealizować wspólnie ustalony cel. Nasze metody pracy doskonale się do tej pory sprawdzały, co ma odzwierciedlenie w dużej rzeszy zadowolonych klientów. Podejmowane przez nas działania dostosowujemy do Państwa wymagań, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywają promocja i marketing w prowadzeniu działalności gospodarczej. Usługę poprzedzamy dogłębną analizą, a zaproponowana cena zawsze jest atrakcyjna dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu już dziś. Nie ma co zwlekać. Konkurencja nie śpi.

  • Krawcowa Katowice 65 zł
  • Tynkarz Katowice 59 zł
  • Szklarz Katowice 69 zł