• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Kraków

Pozycjonowanie Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych w Krakowie

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile dziennie jest rejestrowanych jest nowych firm. Konkurencja w takim mieście jak Kraków rośnie z dnia na dzień. Każdy nowy biznes pragnie się przebić ze swoją ofertą. Co zrobić, żeby to właśnie nas zauważył klient, i właśnie u nas kupił określony towar lub usługę? 

Przede wszystkim warto zadbać o widoczność strony www w Internecie. To obecnie najważniejsze źródło poszukiwania informacji o produktach i firmach usługowych. Strona internetowa danego przedsiębiorcy musi być widoczna i łatwa do odnalezienia, czyli pojawiać się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google. Samemu bardzo trudno wypromować własną stronę, ponieważ wymaga to przede wszystkim dużo czasu, codziennych, systematycznych działań i kontroli procesu „od środka”. Dlatego najlepiej powierzyć pozycjonowanie strony internetowej specjalistycznej agencji, która zaopiekuje się naszą domeną.

Pozycjonowanie lokalne Kraków. Wizytówka firmy w Google

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Krakowie?

Jeżeli chcemy, aby nasza strona znalazła się w TOP10 w wyszukiwarce Google należy podjąć wiele działań. Pierwszym etapem jest ustalenie fraz, na jakie pozycjonowana będzie witryna, co bezpośrednio wiąże się z Państwa działalnością, branżą, zasięgiem terytorialnym i planami rozwoju. Jeżeli na przykład działacie Państwo na terenie Krakowa, ale planujecie za pół roku ruszyć na podbój Warszawy, to już dziś należy podjąć stosowne kroki, aby za kilka miesięcy być widocznym właśnie w Warszawie. Im większe miasto, tym dłużej trwa dochodzenie na szczyt, tym więcej mamy pracy, i tym wyższa jest cena. Kosztorys zawiera także tworzenie treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek. Obecnie bardzo ważny jest wartościowy content w postaci odpowiednio przygotowanych artykułów sponsorowanych, dlatego piszemy ciekawe artykuły, które przyciągają czytelników, a tym samym Google. Na sukces, ale i cenę pozycjonowania strony internetowej, składa się także jej kondycja, w tym fakt, czy została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Krakowie

Nasza propozycja cenowa zawsze jest indywidualnie przygotowywana, gdyż powstaje na podstawie wymienionych wyżej czynników. Każdy biznes ma inną domenę, inne wymagania i oczekiwania. Naszą rolą jest dostosować naszą strategie do Państwa potrzeb i podjąć jak najbardziej efektywne działania aby osiągnąć wspólny cel.

Na szczęście od lat świadczymy usługi SEO, mamy wielu zadowolonych klientów i gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność. Również przygotowany przez nas kosztorys jest zazwyczaj atrakcyjny i transparentny dla Państwa. Dodatkowo nasi specjaliści są zawsze do dyspozycji. Służymy radą, pomocą, rozwiewamy wątpliwości, odpowiadamy na pytania. Zapraszamy do dokonania bezpłatnej wyceny usługi pozycjonowania strony. To nic nie kosztuje, a gdyby się Państwo zdecydowali na współpracę, to z pewnością przyniesie ona wymierne korzyści.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Krakowie

  • Krawcowa Kraków 65 zł
  • Tynkarz Kraków 59 zł
  • Szklarz Kraków 69 zł