• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Łódź

Pozyskaj więcej Klientów z Łodzi i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Łódź

Pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg działań, które wykonuje się w celu uzyskania przez daną witrynę jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google. Cały proces jest pracochłonny, wymaga sporo czasu, a wszystko po to, aby wyprzedzić konkurencję i pozyskać wielu nowych, potencjalnych klientów. Ci klienci są szczególnie cenni, ponieważ sami wpisują słowa kluczowe, i sami szukają konkretnych ofert. Jeżeli więc wejdą na Państwa stronę, prawdopodobieństwo dokonania zakupu jest ogromne. Z naszego doświadczenia wynika, że wysoka pozycja w wyszukiwarce przekłada się bezpośrednio na wzrost sprzedaży i rozwój firmy.

 

 

Wizytówka firmy w Google. Pozycjonowanie Łódź

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Łodzi?

Usługi SEO wymagają kompleksowych i systematycznych działań w wielu aspektach, dlatego bardzo trudno jest ustalić jedną cenę dla danego miasta czy określonej branży. Tak, jak każda firma jest inna, tak różne są Państwa potrzeby i oczekiwania, strony internetowe czy konkurencja na rynku. Na przykład im większe miasto, im więcej firm pozycjonujących się z podobnego obszaru działań, tym więcej pracy przed nami, i tym wyższa będzie cena za pozycjonowanie. Zanim więc odpowiemy na to pytanie, rozmawiamy z Państwem na temat planów rozwojowych i oczekiwanych rezultatów. Dodatkowo musimy ustalić frazy, zasięg Państwa oferty, i poznać konkurencję. Na koniec, zanim jeszcze wycenimy usługę, badamy stronę internetową pod kątem jej treści i ich wartości. Obecnie optymalizacja witryn w dużej mierze polega na pisaniu wartościowych artykułów i podejmowaniu działań pod algorytmy Google.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Łodzi

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z nami, otrzymacie gwarancję przejrzystych warunków współpracy oraz skutecznych działań, prowadzących do „wbicia” Państwa strony internetowej na szczyt listy adresów wyświetlanych przez Google po wpisaniu odpowiedniego zapytania.

W ten sposób od lat pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces. Dbamy o jakość naszych usług i Państwa zadowolenie. Ważne są dla nas zarówno rezultaty, jak i sposób, w jaki do nich dochodzimy. Dlatego są Państwo na bieżąco informowani o pozycji i podejmowanych działaniach. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony nie tylko w Łodzi, ale też w całej Polsce. Zawsze proponujemy atrakcyjne ceny. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Jeżeli chcecie zapoznać się z cenami w przypadku Państwa domeny, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy koszty i strategię działania. Współpraca z nami da Państwu gwarancję osiągnięcia sukcesu!

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Łodzi i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Łódź 65 zł
  • Tynkarz Łódź 59 zł
  • Szklarz Łódź 69 zł