• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Nowy Sącz

POZYCJONOWANIE NOWY SĄCZ

Pozyskaj więcej Klientów z Nowego Sącza i okolic pozycjonując się lokalnie

Jesteś na stronie: Pozycjonowanie Lokalne ➤ Pozycjonowanie stron internetowych Nowy Sącz

Pozycjonowanie stron internetowych w Nowym Sączu

Jesteśmy agencją świadczącą usługi SEO (Search Engine Optimization) czyli optymalizacji i pozycjonowania stron w Internecie. Ta usługa z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większa popularnością. Dlaczego? Ponieważ dzięki niej strona internetowa przedsiębiorstwa zaczyna „pracować” i przynosić zyski. To obecnie najskuteczniejszy sposób na dotarcie do całej rzeszy internautów, którzy codziennie wyszukują dostawców towarów lub usług, i najbardziej efektywne działanie promocyjne w sieci. To marketing, który wciąż się rozwija, ale każdy z nas jest tak naprawdę potencjalnym odbiorcą.

Jak osiągnąć widoczność strony? Na usługę SEO składa się szereg działań, między innymi optymalizacja serwisu, ciągła pracy nad treściami zamieszczanymi na stronie, odpowiedni profil linkowania i wiele innych prac na stronie i poza nią. Wszystko po to, aby osiągnąć jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce a tym samym zostać dostrzeżonym przez jak największe grono ludzi konkretnie zainteresowanych danym produktem.

Wizytówka Google Moja Firma. Pozycjonowanie lokalne.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Nowym Sączu?

Najważniejsze jest ustalenie fraz kluczowych, po których będziemy pozycjonować stronę, oraz jej zasięg. To może być tylko Nowy Sącz lub całe województwo czy kraj. Wszystko zależy od Państwa planów rozwojowych i miejsc działania firmy. Im mniejsze miasto, tym łatwiej nam osiągnąć zamierzony cel, ale wraz z rozszerzaniem zasięgu ilość prac, i tym samym koszt, będzie się zwiększać. Dlatego właśnie ceny za tego typu usługi są ustalane indywidualnie po analizie Państwa oczekiwań i są dostosowane do konkretnej, ustalonej wspólnie strategii. Na cenę składa się również branża, w jakiej państwo pracujecie, ilość konkurentów i firm, które już podjęły działania pozycjonujące. Optymalizacja to również badanie treści na stronie, uzupełnianie ich o wartościowe artykuły zawierające kluczowe słowa, linkowanie wewnętrzne, generowanie ruchu, utrzymywanie osiągniętej pozycji. Ale jeszcze przed wyceną musimy zbadać historię strony i to, czy nie było na nią nałożonych żadnych filtrów lub kar, co może znacznie wydłuży cały proces.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Lublinie

Nasza agencja może poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami i biznesami, które rzeczywiście zaczęły prężnie działać po optymalizacji stron. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, doskonale odnajdujemy się w zmieniających się wciąż algorytmach Google i chętnie pomożemy w promocji biznesu również Państwu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, podejmujemy się każdego wyzwania i z radością wspólnie z Państwem będziemy świętować sukces.

 Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Po wstępnej analizie przygotujemy dla Państwa odpowiedni zestaw fraz który faktycznie przynosi ruch na stronę internetową. Wykonamy przejrzysty kosztorys i odpowiemy również na wszelkie pytania lub wątpliwości. Nasi klienci otrzymują indywidualnego opiekuna projektu, który zawsze doradzi i rozwiąże wszystkie napotkane problemy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Lublinie i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Nowy Sącz 65 zł
  • Tynkarz Nowy Sącz 59 zł
  • Szklarz Nowy Sącz 69 zł