• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Olsztyn

Pozyskaj więcej Klientów z Olsztyna i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Olsztyn

Pozycjonowanie stron internetowych w Olsztynie

Każdy, kto prowadzi działalność wie, że aby utrzymać się na rynku, trzeba stale pozyskiwać nowych klientów oraz oferować im produkty i usługi na jak najwyższym poziomie. Trzeba również poświęcić dużo czasu na działania promocyjne i marketingowe, które sprawią, że oferta firmy będzie widoczna, zostanie zauważona przez odbiorców, a docelowo przełoży się na rozwój i zysk firmy. 

Pozycjonowanie lokalne na terenie Olsztyna pozwoli dotrzeć do Państwa klientów, którzy poszukują konkretnej usługi lub produktu. Ponad 90% użytkowników wyszukiwarki zatrzymuje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Dlatego jeżeli Państwa firma zacznie byś zauważalna na mapie regionu ilość klientów oraz zamówień znacznie wzrośnie. 

Wizytówka firmy w Google. Pozycjonowanie Olsztyn

Od czego zależy cena pozycjonowania strony internetowej w Olsztynie?

Strona internetowa to wizytówka firmy. Powinna być ciekawa, atrakcyjna pod względem wizualnym, z dobrą ofertą. Ale nawet tak skonstruowana witryna nie wzbudzi odpowiedniego zainteresowania, jeżeli nie będzie widoczna. Pozycjonowanie w takiej sytuacji jest niezbędne. Tylko wtedy, kiedy będziemy widoczni w wyszukiwarkach Google, możemy liczyć na szeroki zasięg dotarcia z naszymi produktami do konkretnych klientów. Jest to najlepszy sposób na przyciągnięcie zainteresowanych danym towarem czy usługą internautów.

Sam proces pozycjonowania polega między innymi na poprawianiu strony pod kątem odpowiednich treści, dobieraniu właściwych fraz, zbieraniu linków, dodawaniu tekstów tak, aby strona była aktywna i stawała się coraz bardziej widoczna dla potencjalnych klientów zainteresowanych Twoim biznesem. Naszym celem jest dotarcie z Państwa witryną na pierwszą stronę w wyszukiwarce. Tylko tam jest bowiem największa szansa na dużą ilość odwiedzin i pozyskanie nowych zleceń.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Olsztynie

Na pozycjonowanie strony składa się wiele działań. Przede wszystkim aby opracować właściwą strategię prowadzimy wywiad z Państwem pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań, oraz dokładnie analizujemy Państwa stronę internetową. Bierzemy też pod uwagę lokalizację firmy, konkurencję, wielkość miasta i planowany zasięg. To wszystko sprawia, że cena usług SEO nie jest z góry ustalona i jest uzależniona od czynników opisanych wyżej. Nasza agencja za każdym razem opracowuje indywidualny kosztorys uwzględniający konieczność podjęcia odpowiednich działań.

Nasz cennik jest elastyczny, ale również atrakcyjny. Zapraszamy do kontaktu z nami. Zanim podejmiemy jakiekolwiek działania pozycjonujące, nasi specjaliści opracują rzetelny i realny plan działań, które zostaną Państwu przedstawione wraz z wyceną. Dbamy o Państwa komfort i poczucie bezpieczeństwa, dlatego z klientami rozliczamy się m.in. za osiągnięcie wskazanej pozycji lub określamy ceny pozycjonowania na podstawie liczby odwiedzających.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. 

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Olsztynie

  • Krawcowa Olsztyn 65 zł
  • Tynkarz Olsztyn 59 zł
  • Szklarz Olsztyn 69 zł