• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski

Pozyskaj dodatkowych Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic pozycjonując się lokalnie.

Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski

Pozycjonowanie stron internetowych w Piotrkowie Trybunalskim

W jaki sposób reklamujesz swoje towary i usługi w Internecie? Obecnie tradycyjne metody pozyskiwania klientów przynoszą coraz słabsze wyniki. Poza tym poprzez prasę, radio czy ulotki docieramy do osób, które w większości nigdy nie skorzystają z naszej oferty. 

Jeżeli chcecie pozyskać odbiorców, którzy rzeczywiście i świadomie będą chcieli zapoznać się z Wasza propozycją, i w dodatku sami podejmą trud znalezienia Państwa – to tylko za pomocą marketingu internetowego. To tam miliony użytkowników z całej Polski szukają dostępu do informacji o firmach takich jak Twoja. To tam każdy z nas wpisuje w wyszukiwarkę określoną frazę, a następnie zapoznaje się z treścią pierwszych kilku witryn, które pojawią się na samej górze. Dlatego właśnie, jeżeli chcecie być Państwo widoczni i znaleźć się wśród tych firm, do których klienci docierają właśnie w ten sposób, to konieczne jest podjęcie działań związanych z pozycjonowaniem strony.

Wizytówka firmy w Google. Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Piotrkowie Trybunalskim?

Google to ogromna platforma reklamowa. Aby dotrzeć z naszym z naszym produktem do odbiorców istotna jest pozycja, jaką zajmuje nasza witryna www w wyszukiwarce. Im wyżej, tym lepiej. To dlatego usługi CEO cieszą się coraz większą popularnością. Każdy, kto już w tym momencie jest na górze, pozyskuje potencjalnych klientów firm z dalszych stron. Powierzając nam swoją stronę Państwo również możecie wkroczyć do gry.

Cena usługi SEO zależy od wielu czynników i działań, które musimy podjąć, aby zrealizować zamierzony cel. Najważniejszym elementem jest dobór odpowiedniej frazy kluczowej. Oprócz tego na koszt usługi mają wpływ również historia, i wygląd domeny, zamieszczone na niej treści pod kątem wartości dla robotów Google, Państwa lokalizacja, zasięg reklamy, rodzaj branży i konkurencja. Wszystko to musimy dokładnie przeanalizować i sprawdzić, aby dopasować jak najbardziej efektywną strategię w celu realizacji umowy.

Cennik pozycjonowania stron
internetowych w Piotrkowie Trybunalskim

Każda witryna jest inna, nawet jeśli dotyczy tej samej branży. Jej optymalizacja polega między innymi na rozbudowie i dostosowaniu treści do algorytmów wyszukiwarki, linkowaniu wewnętrznym i przekierowywaniu ruchu na daną stronę oraz innych czynnościach zmierzających do zwiększenia widoczności domeny w Google. Dlatego ustalając cenę, musimy wziąć pod uwagę wszystkie te działania, które są pracochłonne i rozciągnięte w czasie. Nie wystarczy tylko wypromować stronę, ale również należy stale dbać o raz uzyskaną pozycję.

Nasza agencja od lat zajmuje się pozycjonowaniem. Dbamy o rozwój biznesu naszych klientów, podejmując jak najbardziej efektywne i dopasowane do Państwa działania. Podejmując z nami współpracę zyskacie Państwo gwarancję wysokiej jakości usługi i atrakcyjnej ceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Piotrkowie Trybunalskim i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Piotrków Trybunalski 65 zł
  • Tynkarz Piotrków Trybunalski 59 zł
  • Szklarz Piotrków Trybunalski 69 zł