• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Poznań

Pozyskaj nowych klientów z Poznania i okolic dzięki pozycjonowaniu lokalnemu.

Pozycjonowanie Poznań

Pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu

Prowadzisz własny biznes? Chcesz być widoczny dla większej liczby odbiorców Twoich towarów lub usług? Promocja własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Jest czasochłonna i wymaga podjęcia szeregu działań. Wie o tym każdy, kto prowadzi firmę lub zajmuje się marketingiem. Jedną z najważniejszych rzeczy jest pozycjonowanie strony internetowej, czyli podniesienie jej widoczności w wyszukiwarkach Google. To obecnie najbardziej skuteczny sposób promocji i pozyskania nowych klientów. Dlatego warto o tym pomyśleć jak najszybciej i podjąć kroki w celu rozwoju swojego biznesu.

Jeżeli nawet masz ciekawą stronę internetową i zamieściłeś na niej atrakcyjną ofertę swoich usług, to wciąż za mało. Aby dotrzeć do większego grona osób nie wystarczy ładna szata graficzna czy odpowiedni układ informacji. Takich stron atrakcyjnych wizualnie jest mnóstwo. Niestety statystyki pokazują, że odbiorcy otwierają przeważnie tylko kilka linków i to w dodatku tych, które znajdują się na pierwszych stronach w wyszukiwarce. W dodatku olbrzymia ilość firm konkurencyjnych – a szczególnie widoczne jest to w dużych miastach, takich właśnie jak Poznań – i podejmowanych przez nich działań marketingowych sprawia, że zostajemy z naszą propozycją daleko w tyle. Aby temu zapobiec najlepiej od razu zacząć pozycjonowanie strony internetowej.

Wyniki na mapach Google. Pozycjonowanie lokalne Poznań

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www w Poznaniu?

Jeżeli chcemy być widoczni dla naszych klientów w wyszukiwarce Google, to nasza witryna musi się znaleźć w wynikach wyszukiwania wyżej, niż inne strony www. Najlepiej, aby po wpisaniu danej frazy była na samym szczycie wyszukanej listy. Wtedy zwiększa się prawdopodobieństwo odwiedzenia jej przez potencjalnego klienta. To, jak wynika z naszych doświadczeń, przekłada się na zwiększenie szans na zdobycie nowego zamówienia czy zlecenia. Cena proponowanej przez nas usługi SEO jest zróżnicowana i zależy od bardzo wielu czynników, na przykład od lokalizacji prowadzonego biznesu, ilości firm konkurencyjnych w danej branży, historii strony i zamieszczonych na niej treści. W dodatku w przypadku większych miast, takich jak Poznań, cały proces trwa dłużej i jest bardziej pracochłonny. Wymaga również większej ilości podjętych przez naszych pracowników działań.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Lublinie

Nasza agencja ma na celu nie tylko poprawę widoczności stron www, ale również rozwój Państwa biznesu. Wiemy, jak ważna jest promocja firmy, i jak dużo zależy od skutecznej strategii. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Podejmowane przez nas działania uwzględniają nie tylko sam proces pozycjonowania, ale także tworzenie treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarki Google. Zdajemy sobie również sprawę z uwarunkowań rynkowych i dlatego podejmując współpracę z naszą agencją otrzymacie Państwo najwyższą jakość usług za atrakcyjna cenę. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie dokonamy analizy możliwości i przedstawimy Państwu zadowalającą ofertę.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Poznaniu

  • Krawcowa Poznań 65 zł
  • Tynkarz Poznań 59 zł
  • Hydraulik Poznań 69 zł