• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Ruda Śląska

Pozyskaj więcej Klientów z Rudy Śląskiej i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Ruda Śląska

Pozycjonowanie stron w Rudzie Śląskiej

Czy wiedzą Państwo, jakie są obecnie najbardziej efektywne działania w Internecie, które przynoszą firmom „dobrych” klientów, rzeczywiście zainteresowanych konkretnymi usługami i towarami? To oczywiście marketing internetowy i najważniejsza jego część, a mianowicie pozycjonowanie firmowej strony www. Konkurencja z pewnością nie śpi i już dawno podjęła takie działania. To dlatego, wpisując w wyszukiwarkę określone frazy można szybko i łatwo znaleźć wciąż te same firmy. Jeżeli prowadzicie Państwo działalność i chcecie dotrzeć ze swoją ofertą do klientów z sieci, to podjęcie działań promocyjnych w tym zakresie jest niezbędne. Pozycjonowanie polega na wniesieniu strony internetowej do najwyższej pozycji w wyszukiwarkach Google na wybrane słowa kluczowe. Takie działania uzyskuje się poprzez zwiększenie ruchu na stronie, a tym samym zwiększenie ilości potencjalnych klientów, i zapytań o oferowane usługi lub produkty. Zaletą tego typu przedsięwzięcia jest to, że możemy zaistnieć zarówno lokalnie, jak i globalnie. Z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że niezależnie od tego, gdzie znajduje się Państwa firma, pozycjonowanie zawsze przynosi zadowalające efekty.

Wizytówka firmy w Google. Pozycjonowanie Ruda Śląska

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rudzie Śląskiej?

Cena usług SEO (Search Engine Optimization) jest uzależniona od wielu czynników, które mają wpływ na promowanie strony, na przykład od modelu rozliczenia, konkurencyjności branży, historii domeny oraz wielu innych elementów. Dlatego, zanim przystąpimy do działania, musimy znać Państwa potrzeby, oczekiwania i plany rozwojowe, szczegółowo przeanalizować witrynę, dobrać właściwe i efektywne frazy kluczowe, i stworzyć plan działania, a następnie przedstawić Państwu – oczywiście be żadnych kosztów – wycenę usługi. Dopiero wtedy podejmujemy działania mające na celu optymalizację treści i promowanie słów kluczowych. Jak Państwo widzą, cały proces jest długotrwały, i wymaga zaangażowania wielu specjalistów w kilku wymiarach. Jednak im mniejsza miejscowość, tym łatwiej nam działać na rynku lokalnym. Pod tym względem nasi specjaliści zawsze doradzą i znajdą najlepszą, optymalną strategię dla rozwoju Państwa firmy

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Rudzie Śląskiej

W celu pozycjonowania strony warto podjąć współpracę z agencją taką jak nasza. Od lat zajmujemy się SEO i możemy pochwalić się rekomendacjami od wielu zadowolonych klientów. Do swoich obowiązków zawsze podchodzimy profesjonalnie. Znamy sposoby na skuteczną realizację zamierzonych celów. Z powodzeniem podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wszystko dlatego, że nasza praca to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Poniżej znajduje się tabelka, w której podajemy orientacyjne ceny. Proszę pamiętać, że mogą one ulec zmianie w zależności od ustalonych indywidualnie działań.

  • Krawcowa Ruda Śląska 65 zł
  • Tynkarz Ruda Śląska 59 zł
  • Szklarz Ruda Śląska 69 zł