• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Rzeszów

Pozyskaj więcej Klientów z Rzeszowa i okolic pozycjonując się lokalnie.

Pozycjonowanie Rzeszów

Pozycjonowanie stron internetowych w Rzeszowie

Pozycjonowanie stron to obecnie nieocenione źródło pozyskiwania nowych klientów. Jeżeli tylko prowadzicie Państwo własną działalność, to jak najszybciej powinni Państwo zastanowić się nad tego typu marketingiem. Dlaczego? Ponieważ miliony osób codziennie wyszukują w Google informacje na temat różnych towarów czy usług. Jeżeli znajdą Państwa stronę, to będą potencjalnym klientami. 

Jeżeli wyszukają witrynę innej firmy, to zapewne dokonają transakcji właśnie tam. W tej grze wygrywa zatem ten, kto jest na samej górze, kto jest widoczny, i do kogo można w łatwy i szybki sposób dotrzeć. Aby pojawić się wyżej w rezultatach wyszukiwania, najlepiej skorzystać z usług agencji SEO, która w sposób profesjonalny zaopiekuje się państwa stroną www, będzie na bieżąco śledzić zmiany algorytmów i pracować zgodnie z wytycznymi Google dla webmasterów. Dzięki temu z pewnością dojdziecie Państwo na sam szczyt!

Pozycjonowanie Rzeszów

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rzeszowie?

Nasza agencja świadczy usługi na terenie całej Polski, również w Rzeszowie. W sieci nie ma żadnych ograniczeń. Państwo też możecie być widoczni w całym województwie, lub nawet w Polsce, jeżeli taki obszar działalności Państwa interesuje. Ze względu na zasięg, oraz wiele innych elementów, które musimy wziąć pod uwagę, nie możemy podać jednego, standardowego cennika dla wszystkich firm i wszystkich branż. Bo na przykład, im większe miasto, tym większa konkurencja, a co za tym idzie, pozycjonowanie trwa dłużej, i musimy rzeczywiście walczyć o osiągnięcie, i utrzymanie każdego miejsca. Ważna jest również ilość i jakość fraz, na które pozycjonujemy, a także Państwa strona, jej historia, układ i zawartość. Obecnie większość działań optymalizacyjnych dotyczy pisania wartościowych i ciekawych treści, które będą promowane przez algorytmy Google. Dodatkowo tworzymy ruch na stronie za pomocą różnych linków.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Rzeszowie

Zanim wycenimy naszą usługę dokładnie badamy wszystkie aspekty, które mogą wpłynąć na cenę. Ofertę dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Cena będzie zatem zależna na przykład od ilości treści, o którą musimy wzbogacić stronę, oraz od liczby słów kluczowych. Oczywiście w tej kwestii doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy każdą wątpliwość. Bardzo dbamy o jakość naszych usług, osiągnięcie celu, ale też efektywne działanie i rozsądną strategię, którą krok po kroku realizujemy. Przygotowany przez nas kosztorys jest zazwyczaj atrakcyjny i zawiera wszystkie niezbędne prace, które musimy podjąć w celu osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza. Nasi specjaliści chętnie przyjrzą się Państwa domenie i przygotują indywidualną strategię, adekwatną do branży, lokalizacji i obszaru działania firmy, oraz konkurencyjności wybranych fraz.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Rzeszowie