• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Sopot

Pozyskaj dodatkowych Klientów z Sopotu i okolic pozycjonując się lokalnie.

Pozycjonowanie stron internetowych w Sopocie

Pozycjonowanie stron internetowych to proces składając się z wielu elementów jak pozyskiwanie linków, tworzenie i publikowanie wartościowych treści oraz SEO, czyli Search Engine Optomization czyli optymalizacja strony internetowej. Jeżeli jako klienci szukamy jakichś informacji w Internecie, wpisujemy określone słowa kluczowe, i dzięki temu otrzymujemy interesujące nas wyniki. Każdą działalność gospodarczą, posiadającą własną stronę internetową, można opisać za pomocą takich właśnie fraz oraz wypozycjonować czyli sprawić, żeby znalazły się na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Dzięki temu potencjalni Klienci, wpisując dane słowa natrafią właśnie na Państwa ofertę. 

Pozycjonowanie lokalne to obecnie najbardziej efektywny sposób promocji firmy w Internecie, przynoszący najwięcej konkretnych, zainteresowanych danym towarem czy usługą klientów. Wraz ze wzrostem widoczności strony, ruch na niej wzrasta nawet o kilkaset procent, co w bezpośredni sposób przekłada się na wyniki sprzedażowe.

Cena pozycjonowania stron w Sopocie

Jeżeli wybierzemy frazy bardzo ogólne, to osiągnięcie dobrych wyników będzie wymagało większych nakładów pracy i dłuższego czasu, aby umieścić domenę na samym szczycie. Im bardziej szczegółowe frazy, tym cel osiągniemy szybciej a ruch będzie bardziej dopasowany. Koszt pozycjonowania Państwa strony, jest uzależniony od indywidualnych ustaleń powiązanych z Państwa potrzebami i oczekiwaniami oraz frazami wybranymi do pozycjonowania. Na cenę ma również wpływ stan strony, jej historia, nałożone wcześniej filtry lub kary oraz treść, Aby witryna osiągnęła TOP 10 musi oferować treści wartościowe i unikalne, przyjazne użytkownikom, z odpowiednio dobraną strukturą linkowania wewnętrznego i musi pozyskiwać linki zewnętrzne z wartościowych domen. To, ile czasu i pracy nam to zajmie, możemy ocenić dopiero po analizie domeny i opracowaniu strategii działania. Nie można zapominać, że na koszt usługi ma wpływ również branża, lokalizacja firmy, jej zasięg, a także konkurencja. Każdy z tych czynników jest niezwykle istotny.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Sopocie

Jesteśmy firmą, która efektywnie działa na rynku w zakresie pozycjonowania stron. Świetnie znamy realia branży, zmienne okoliczności, z którymi na co dzień musimy się zmagać, najbardziej efektywne działania, które musimy podjąć, aby skutecznie wypromować witrynę. Dlatego nasze ceny są zawsze podawane po dokładnej ocenie wszystkich elementów. Chcemy, aby otrzymali Państwo od nas rzetelne informacje wraz z uzasadnieniem. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o dobre relacje z naszymi klientami.

Usługi SEO wykonujemy dla firm z całej Polski, nie ma to więc dla nas znaczenia, czy chcecie być Państwo widoczni tylko w Sopocie, czy też w całym Trójmieście, województwie czy na terenie całego kraju. Dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z bezpłatną wyceną, którą chętnie dla Państwa przygotujemy.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Sopocie i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Sopot 65 zł
  • Tynkarz Sopot 59 zł
  • Szklarz Sopot 69 zł