• Szybki kontakt:
 • + 48 81 307 77 17
 • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie

Skuteczne pozycjonowanie Twojej strony internetowej, sklepu lub innego projektu w wynikach wyszukiwania Google, to gwarancja dynamicznego wzrostu sprzedaży tego co masz do zaoferowania. Pomagam pozyskiwać nowych Klientów.

Algorytmy wyszukiwarki oraz wymagania stawiane przed specjalistami stają się coraz bardziej wyśrubowane i wymagają lepszego dopasowania się do zmieniających warunków i wymogów skutecznej optymalizacji strony www. Pomagam firmom pozyskiwać nowych Klientów, ale jednocześnie utrzymywać wysoką aktywność i ruch na stronie poprzez optymalizację publikowanych treści oraz skuteczny linkbuilding.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych, to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie. Prowadzone przez nas kampanie SEO są kompleksowym zakresem działań, których celem jest wyselekcjonowanie efektywnych słów i fraz kluczowych oraz wyciągnięcie Twojej strony na możliwie wysokie pozycje w wyszukiwarce dla większości z nich. Frazy dopasowujemy zarówno do profilu prowadzonej działalności jak i profilu samego klienta, którego Twoja firma chce pozyskać. Są one w przemyślany sposób dobierane zarówno pod kątem emocjonalnym czy perswazyjnym, ale zawsze oparte są o konkretne dane z wyszukiwarek internetowych, które wskazują jednoznacznie na główne trendy wyszukiwania i najpopularniejsze zainteresowania Internautów.

Odpowiednio opracowana i wdrożona strategia SEO, za którą stoi doświadczony zespół ekspertów skutkuje nie tylko wielokrotnym wzrostem ilości odwiedzin na stronie, ale przede wszystkim nierzadko spektakularnymi wzrostami wyników finansowych. Zainwestuj swoje pieniądze mądrze i uzyskaj kompleksowe wsparcie w optymalizowaniu funkcjonowania swojej witryny, która może stać się wizytówką prowadzonej działalności i głównym kanałem komunikacji, sprzedaży oraz marketingu. Sprawdź co mamy Ci do zaoferowania.

DLACZEGO TAKMEDIA

CO NAS WYRÓŻNIA?

Niezobowiązująca Umowa

Niezobowiązująca Umowa

Otrzymasz umowę na czas nieokreślony z jedno miesięcznym okresem wypowiedzenia. Szanujemy partnerską współpracę i chcemy żebyś był zadowolony z naszych usług.
SKONTAKTUJ SIĘ

Indywidualny Opiekun

Indywidualny Opiekun

Otrzymasz wsparcie indywidualnego opiekuna, który będzie do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wyjaśnimy strategię prowadzonych działań.
SKONTAKTUJ SIĘ

Wiesz za co płacisz

Wiesz za co płacisz

Przejrzyste i transparentne zasady współpracy. Płacisz za konkretną pracę i konkretne efekty.
SKONTAKTUJ SIĘ

Działania nastawione na efekt

Działania nastawione na efekt

Dobierzemy takie zestaw słów, który będzie przynosił Ci wymierne korzyści, a nie tylko jałowy ruch na stronie.
SKONTAKTUJ SIĘ

Merytoryczne wsparcie

Merytoryczne wsparcie

Na każdym etapie współpracy służymy całą naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem.
SKONTAKTUJ SIĘ

Analityka

Analityka

Regularnie analizujemy zarówno Twoją stronę jak również konkurencję i jej strategie działania. Wszystko po to byś mógł być o jeden krok przed nimi.
SKONTAKTUJ SIĘ

Co zyskasz?

 • Pracę nastawioną na Twój cel biznesowy
 • Bezpłatny audyt i optymalizację strony
 • Szczegółowy raport SEO
 • Bieżącą optymalizację strategii i działań
 • Większy i efektywny ruch na stronie
 • Nawet kilkunastokrotny wzrost sprzedaży

Elastyczne modele rozliczeniowe

Pozycjonowanie stron - Płatność ryczałtem (stała opłata abonamentowa)

To najbardziej popularna forma rozliczenia za usługi pozycjonowania stron pozwalająca kompleksowo obsłużyć pozycjonowany serwis. Koszt usługi uzależniony jest od branży, jakości strony docelowej oraz od konkurencji z którą trzeba się zmierzyć. W ramach usługi otrzymasz:

 • Audyt wraz z zaleceniami do wprowadzenia na stronie internetowej internetowej lub sklepie. Podstawowe modyfikacje związane z wdrożeniem zaleceń jeśli zechcesz wykonamy dla Ciebie bezpłatnie. Działania wymagające ingerencji programistów, grafików rozliczamy niezależnie.
 • Dobierzemy odpowiednie frazy do pozycjonowania, takie które mają dla Ciebie potencjał biznesowy.
 • Pozycjonowanie szerokie na tzw. długi ogon czyli dla dużej ilości fraz co pozwala wygenerować duże wzrosty ruchu na stronie.
 • Opracujemy atrakcyjne treści inwestując w Content Marketing Twojego projektu.
 • Raporty dotyczące podjętych działań i ich efektów
 • Indywidualnego opiekuna
 • Regularną analitykę danych z Google Analytics, Search Console i Twoich konkurentów, co umożliwi wprowadzanie efektywnych korekt w strategii pozycjonowania.
 • Zoptymalizujemy Twoją obecność na mapach Google

Pozycjonowanie stron - Płatność za ruch

Tę formę rozliczenia proponujemy zazwyczaj większym sklepom internetowym, portalom i innym serwisom o dużych zasobach treści. Model płatności za ruch opiera się na niższej stałej opłacie miesięcznej za pozycjonowanie plus mnożymy ilość odwiedzin przez ustaloną wspólnie z Klientem stawkę za kliknięcie. Stawka za kliknięcie uzależniona jest od jakości pozycjonowanego serwisu, branży i poziomu konkurencji. Zazwyczaj jest to kwota zaczynająca się od 10 groszy maksymalnie do 2,80 zł

Jakie działania wykonamy?

Wspólnie określimy cele

Jeden z najważniejszych elementów każdej strategii marketingowej w tym także strategii dotyczącej pozycjonowania w Google. Jasno określone i zdefiniowane cele umożliwią zaplanowanie i wdrożenie efektywnej strategii SEO, która nie tylko zwiększy ruch, ale sprawi że będzie on efektywny. Tylko po wnikliwym rozpoznaniu Twoich oczekiwań oraz założeń handlowych czy wizerunkowych będziemy w stanie stworzyć strategię skrojoną na miarę potrzeb danej domeny czy przedsiębiorstwa. Poznamy Wasze oczekiwania, aby optymalnie zrozumieć i określić wspólne cele.

Przeanalizujemy konkurencję

Walcząc o wysokie pozycje w wyszukiwarce będziemy musieli pokonać Twoich konkurentów, którzy prawdopodobnie nie śpią dążąc do tego samego co Ty. Przeanalizowanie, rozpoznanie i stałe monitorowanie ich działań pozwoli korygować zakres działań i strategię "jednego kroku przed". Jeśli bezpośrednie otoczenie rynkowe zacznie intensywnie inwestować w nowy standard tekstów lub zmasowaną kampanię promocyjną online, z pewnością zauważymy te ruchy i nie pozwolimy, aby Twój biznes stracił nawet na kilku dniach opóźnienia względem konkurencji.

Wykonamy Audyt SEO

Przeprowadzimy bezpłatny audyt SEO, który pozwoli dobrać odpowiednią strategię działania. Dzięki temu sami poznamy ograniczenia prowadzonych domen i słabe punkty, ale odpowiednio zinterpretujemy też wyniki dotyczące ruchu i aktywności użytkowników na stronie czy kierunków, z których napływają oni na dany adres – lub kiedy z niego uciekają. Jest to pierwszy krok, który prowadzi do skutecznego pozycjonowania witryny. Po nawiązaniu współpracy przygotujemy wnikliwą analizę, dzięki, której Poznasz elementy witryny, które wymagają naprawy, optymalizacji czy rozbudowy.

Zoptymalizujemy Twoją Stronę

Optymalizacja strony to jeden z najważniejszych filarów pozycjonowania, podczas którego wprowadzimy zmiany na stronie i usuniemy problemy wykryte podczas audytu. Dodamy nowe teksty oraz zoptymalizujemy już istniejące, aby jak najlepiej odpowiadały wybranym frazom kluczowym. W dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby klient trafił na dany artykuł czy daną podstronę, aby odnieść sukces – treść witająca go pod danym adresem musi być jeszcze zachęcają i spełniać coraz wyższe standardy, nie tylko z uwagi na SEO.

Dodamy Wartościowe Treści

Wciąż jeszcze wielu Twoich konkurentów nie docenia content marketingu, dzięki czemu Twoje szanse na przyciągnięcie większego niż u nich ruchu są bardzo duże. Dlatego dodamy ciekawe, a zarazem odpowiednio nasycone frazami kluczowymi teksty, które pozwolą skutecznie pozycjonować Twoją stronę. Odpowiadają za to doświadczeni copywriterzy z bardzo szeroką wiedzą i profesjonalnym językiem, którzy są zdolni przygotować praktycznie każdy rodzaj tekstu, nawet pod najbardziej specjalistyczne rodzaje prowadzonej działalności.

Zbudujemy Bazę Linków

Profesjonalne budowanie linków pozwoli podnieść ranking Twojej strony. Zasada jest prosta: jeżeli do Twojej strony prowadzą linki z innych tematycznych stron, Google uzna ją za wartościową i podniesie w rankingach. Dzięki analizie działań konkurencji zdobędziemy linki tam gdzie posiadają je Twoi rywale. Z biznesowego, handlowego oraz wizerunkowego punktu widzenia, nie możesz absolutnie pozwolić sobie na to, aby Twój adres i firma nie były obecne i eksponowane tam, gdzie intensywnie promowani są Twoi branżowi rywale – obecność na forach, portalach i w mediach społecznościowych jest więc obowiązkowa.

Przykładowe Referencje naszych Klientów

"Z firmą TakMedia podjęliśmy współpracę podczas prowadzonej kampanii SEO naszej strony. Doskonała znajomość zagadnień, profesjonalizm i świetny kontakt zaowocował bardzo dobrymi wynikami. Uważamy, że TakMedia to godny polecenia Partner biznesowy wywiązujący się z powierzonych mu zadań i realizujący skutecznie założone plany marketingowe."
UniTax Finance sp. z o.o.
"Po podjęciu współpracy w ciągu 6 miesięcy dzięki efektom prowadzonych przez firmę TakMedia kampanii SEO i Adwords uruchomiliśmy dwa kolejne odziały naszej firmy. Jesteśmy pełni podziwu jak sprawnie i skutecznie można prowadzić marketing w Internecie jesli wie się jak to zrobić. Polecamy usługi TakMedia naszym Partnerom biznesowym."
Accounting Sp. z o.o.
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy TakMedia. Współpraca przebiega na partnerskich warunkach. Możemy polecić ich usługi innym przedsiębiorcom. Dzięki działaniom TakMedia odnotowaliśmy kilkukrotny wzrost ruchu na naszej stronie, który wciąż systematycznie rośnie. Firma szybko i skutecznie reaguje na zmieniające się warunki i trendy wyszukiwania."
Didwear Sp.z o.o.

O co chodzi w pozycjonowaniu?

logo google

Głównym celem pozycjonowania jest doprowadzenie do sytuacji w której dla określonych fraz Twoja strona pojawi się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu pozyskasz dodatkowy ruch na swojej stronie, więcej zapytań i zamówień. Algorytm Google ma jednak coraz wyższe wymagania względem stron internetowych i materiałów, w których padają słowa kluczowe, strony muszą cieszyć się także wysokim zaufaniem, być często linkowane – dlatego pozycjonowanie nie ogranicza się do pracy tylko na jednym froncie.

Potencjał jest olbrzymi. W Polsce wyszukiwarka Google, to praktycznie monopolista. Wg danych StatCounter w sierpniu 2018 korzystało z niej 97,72% polskich Internautów przeszukujących zasoby Internetu, co oznacza, że pozycjonując się w Google i zdobywając wysokie pozycje możesz dotrzeć praktycznie do każdej osoby, która szuka Twoich usług, produktów, tego co oferujesz.

StatCunter - Rynek wyszukiwarek w Polsce (sierpień 2018)

Najważniejsza jest pierwsza strona wyników wyszukiwania ponieważ to na niej przytłaczająca większość internautów kończy swoje poszukiwania. To właśnie pierwsza strona przechwytuje i generuje aż 95% ruchu. Oznacza to nic innego jak to, że druga strona, nie mówiąc o kolejnych nie spowoduje, że Twoja firma złapie wiatru w swoje żagle.

Znalezienie się na samym szczycie tych wyników wcale nie musi być jednak bardzo czasochłonne – jeśli wiesz, jak szybko i skutecznie windować daną domenę w górę, możesz także łatwo ograniczyć koszty całego procesu – tak jest właśnie u nas.

O co chodzi w pozycjonowaniu

Pierwsza pozycja w wynikach wyszukiwania wyłapuje nieco ponad 32% ruchu związanego z wyszukiwaniem danej frazy, druga pozycja wyraźnie mniej, bo 17,6%, a np. 7 pozycja około 3,5%. Z kolei CTR czyli współczynnik klikalności dla wyników znajdujących się na pierwszej stronie wynosi około 208%, co oznacza, że internauci średnio wchodzą ponad dwukrotnie na strony znajdujące się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

Jak widać, wydatki na pozycjonowanie swojej strony na pewno nie są wyrzuconymi w błoto, a wręcz przeciwnie – walka o pozycję w wyszukiwarce jest warta świeczki.

Biorąc pod uwagę powyższe dane wyobraź sobie, co możesz zyskać, gdy Twoja strona pojawi się w TOP10 i dalej sukcesywnie będzie się pięła w wynikach ku pierwszej trójce. Jeśli aktualnie Twoja strona na ważne dla Ciebie frazy odnajdywana jest na drugiej, trzeciej, czwartej lub dalszej stronie, albo w ogóle nie ma jej nawet w pierwszej setce wyników, skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy Twoją konkretną sytuację, przeanalizujemy Twoją konkurencję, zaplanujemy strategię działania i wdrożymy ją w życie.