AGENCJA SEO

POZYCJONOWANIE STRON

Zapewne nie raz stawiałeś sobie pytanie „Jak pozyskać nowych Klientów? Jak do nich dotrzeć?”. Pozycjonowanie strony np. w wyszukiwarce Google jest jedną z metod na osiągnięcie tego celu. Zamów bezpłatny audyt swojej strony lub jeśli dopiero powstaje, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Podstawowy audyt otrzymasz w ciągu 48 godzin (dni robocze)

Wyprzedź swoją konkurencję

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w internecie i jest idealnym krokiem do tego aby zwiększyć ruch na witrynie. Głównym celem pozycjonowania stron internetowych jest osiągnięcie najwyższej pozycji na stronie wyszukiwania, którą widzi użytkownik zaraz po wpisaniu danego zapytania w wyszukiwarce. Naszym zadaniem  jest osiągnięcie pozycji w top 10, czyli pozycji, która jest na pierwszej stronie wyników w google zaraz po wpisaniu i wyszukaniu danej frazy przez użytkownika.

Dwa modele rozliczenia

wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej

Rozliczenie za efekty

Wybierając tę formę rozliczeń masz pewność, że opłaty za usługę pojawią się dopiero w momencie osiągnięcia konkretnych wyników, a więc wówczas gdy fraza osiągnie pozycję w TOP10 wyników wyszukiwania Google.

lub

Stały miesięczny abonament

Zaletą tej formy współpracy jest brak długoterminowych umów. W każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę. Ta forma rozliczeń rekomendowana jest dla projektów o wysokim poziomie konkurencji.

Model rozliczeń za efekty

To jedna z najpopularniejszych form współpracy w branży SEO. Jest o tyle korzystna dla Klienta, że płaci on za usługę dopiero wtedy gdy pojawią się pierwsze wyniki w postaci wejścia pozycjonowanej frazy do TOP10 wyników wyszukiwania Google. Jako, że ta forma współpracy zazwyczaj wymaga kilku miesięcy działań specjalistów SEO umowa w tym modelu podpisywana jest minimum na 12 miesięcy. 

Umowa na minimum 12 m-cy

Umowa na min. 12 m-cy

W związku z tym, że rozliczamy sie w tym modelu za efekty, umowę podpisujemy na okres minimum 12 miesięcy.
SKONTAKTUJ SIĘ

Indywidualny Opiekun

Indywidualny Opiekun

Otrzymasz wsparcie indywidualnego opiekuna, który będzie do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wyjaśnimy strategię prowadzonych działań.
SKONTAKTUJ SIĘ

Płacisz Tylko za Efekt

Płacisz Tylko za Efekt

Opłaty za usługę pozycjonowania pojawiają się wówczas gdy pozycjonowana fraza wskoczy na pierwszą stronę wyszukiwania Google.
SKONTAKTUJ SIĘ

Abonamentowy model rozliczeń

W przypadku tej formy współpracy Klient wnosi stałą miesięczna opłatę w wysokości określonej na początku nawiązania współpracy. Ta forma rozliczeniowa zapewnia przewidywalność kosztów, a więc pozwala efektywniej zaplanować miesięczny budżet w firmie i przede wszystkim nie wiąże Klienta długoterminowymi umowami.

Niezobowiązująca Umowa

Niezobowiązująca Umowa

Otrzymasz umowę na czas nieokreślony z jedno miesięcznym okresem wypowiedzenia. Szanujemy partnerską współpracę i chcemy żebyś był zadowolony z naszych usług.
SKONTAKTUJ SIĘ

Indywidualny Opiekun

Indywidualny Opiekun

Otrzymasz wsparcie indywidualnego opiekuna, który będzie do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wyjaśnimy strategię prowadzonych działań.
SKONTAKTUJ SIĘ

Brak Kar Umownych

Brak Kar Umownych

Umowę możesz rozwiązać w każdym momencie. Nie naliczymy żadnych opłat ani ukrytych kar. Chcemy żebyś został z nami ze względu na jakość pracy a nie rygorystyczne zapisy .
SKONTAKTUJ SIĘ

Jakie działania wykonamy?

Wykonamy Audyt SEO

Przeprowadzamy bezpłatny audyt SEO który pozwoli dobrać odpowiednią strategię działania. Jest to pierwszy krok, który prowadzi do skutecznego pozycjonowania witryny. Po nawiązaniu współpracy przygotujemy wnikliwą analizę, dzięki, której Poznasz elementy witryny, które wymagają optymalizacji.

Zoptymalizujemy Twoją Stronę

Optymalizacja strony to jeden z najważniejszych filarów pozycjonowania, podczas którego wprowadzimy zmiany na stronie i usuniemy problemy wykryte podczas audytu. Dodamy nowe teksty oraz zoptymalizujemy już istniejące, aby jak najlepiej odpowiadały wybranym frazom kluczowym.

Dodamy Wartościowe Treści

Wciąż jeszcze wielu Twoich konkurentów nie docenia content marketingu, dzięki czemu Twoje szanse na przyciągnięcie większego niż u nich ruchu są bardzo duże. Dlatego dodamy ciekawe, a zarazem odpowiednio nasycone frazami kluczowymi teksty, które pozwolą skutecznie pozycjonować Twoją stronę.

Zbudujemy Bazę Linków

Profesjonalne budowanie linków pozwoli podnieść ranking Twojej strony. Zasada jest prosta: jeżeli do Twojej strony prowadzą linki z innych tematycznych stron, Google uzna ją za wartościową i podniesie w rankingach. Dzięki analizie działań konkurencji zdobędziemy linki tam gdzie posiadają je Twoi rywale .

Ocena: 5.0/5. 9 ocen.
Chwileczkę...