• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Szczecin

Pozyskaj więcej Klientów ze Szczecina i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Szczecin

Pozycjonowanie stron www Szczecin

Prowadzenie działalności w dużych miastach wiąże się ze znacznie większą ilością przedsiębiorstw konkurencyjnych, w tym dużych firm i korporacji. Trudniej również pozyskać dobrą widoczność strony www i znaleźć się w czołówce wyników wyszukiwania. Szczególnie narażone na tę „walkę” są na przykład branże turystyczne czy gastronomiczne. Z drugiej strony każdy, kto prowadzi biznes chciałby być widoczny w Internecie i także w ten sposób pozyskiwać swoich potencjalnych klientów. To obecnie obowiązkowe działanie marketingowe i podstawowe źródło informacji dla odbiorców towarów czy usług. Dlatego właśnie ceny pozycjonowania stron w Szczecinie mogą różnić się od propozycji, które przedstawiamy podmiotom działającym w mniejszych miejscowościach.

Firma na mapach Google. Pozycjonowanie Szczecin.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Szczecinie?

Google działa w ten sposób, że wyróżnia strony, które są linkowane z tematycznych serwisów, są zoptymalizowane według wytycznych wyszukiwarki, mają dobrą historię domeny, oraz oferują odbiorcy sporo wartościowej treści. To oznacza, że strona musi odpowiadać na potrzeby użytkownika, a konkretnie na treść frazy, zapytania, które wpisuje on w Google. Innymi słowy, musi zawierać słowa kluczowe, które są najbardziej popularne i najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę. Tylko wtedy strony internetowe mają szansę znaleźć się w tak zwanym top 10, czyli w gronie 10 pierwszych linków, które pokażą się klientowi po wpisaniu danej frazy.

Nasza agencja, z olbrzymim doświadczeniem w branży SEO, oferuje Państwu profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej dla firm działających na terenie całej Polski – w tym także w Szczecinie, i ze wszystkich branż. Zależy nam na Państwa zadowoleniu oraz na tym, aby mogli Państwo rozwijać swoją działalność i pozyskiwać nowych kontrahentów. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi wytycznymi Google i stosujemy sprawdzone metody pozycjonowania www, tak, aby osiągnąć dla Państwa najlepsze pozycje w przystępnej cenie.

Ceny pozycjonowania stron internetowych w Szczecinie

Pozycjonowanie stron w Google jest usługą elastyczną, ponieważ zależy od wielu różnych czynników, na przykład konkurencyjności branży, obszaru prowadzonej działalności, stanu domeny, czy wybranych przez klienta słów kluczowych. Dlatego właśnie nie możemy Państwu podać jednego, konkretnego i sztywnego cennika. Nasza oferta zawsze jest ustalana indywidualnie na podstawie analizy Państwa potrzeb i oczekiwań, oraz historii strony, ilości linków przychodzących i wychodzących, czy nałożonych wcześniej filtrów. Ponieważ strona firmowa to zarazem wizytówka firmy, staramy się zadbać o jej jakość i kondycję biorąc pod uwagę treść, meta tagi czy nasycenie frazami tak, aby osiągnąć pożądany rezultat. Tylko wtedy będziemy mogli w Państwa imieniu dotrzeć do większej liczby użytkowników.

Warto nam zaufać, ponieważ naszym celem jest dbanie o rozwój biznesu naszych klientów.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Szczecinie:

  • Kominiarz Szczecin 65 zł
  • Szewc Szczecin 59 zł
  • Szklarz Szczecin 69 zł