• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Toruń

Pozyskaj więcej Klientów z Torunia i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Toruń

Pozycjonowanie stron internetowych w Toruniu

Któż nie chciałby, aby jego firma świetnie się rozwijała, a klienci sami do nas trafiali? Otóż jest to możliwe. Wraz z rozwojem Internetu, marketing internetowy stał się najważniejszą częścią działań promocyjnych większości firm w Polsce i na świecie. Jeżeli posiadacie Państwo stronę www, to poprzez jej pozycjonowanie możecie zdobywać kolejne rzesze klientów – co ważne, klientów świadomych, zainteresowanych konkretnym towarem czy usługą i w dodatku takich, którzy sami Państwa znajdą. Jest jeden warunek. Witryna musi być widoczna, a więc rzeczywiście pokazywać się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google. Inaczej dosłownie nie istniejemy w sieci.

Jeżeli Państwa firma działa lokalnie warto postawić na pozycjonowanie lokalne. Dzięki temu klienci którzy poszukują danej usługi w określonej miejscowości trafią na Państwa stronę. Taka strategia promocji idealnie pasuje dla lokalnych biznesów, które nie świadczą usług na terenie całej Polski.  

Wizytówka firmy w Google. Pozycjonowanie lokalne

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Toruniu?

Usługa SEO, czyli optymalizacja widoczności witryny pod kątem wyszukiwarek Google, to szereg wielowymiarowych działań, na które składają się między innymi: regularne tworzenie ciekawych pod kątem algorytmów Google treści i umieszczanie ich na stronie, pozyskiwanie linków prowadzących do serwisu, linkowanie wewnętrze, umieszczanie słów kluczowych, bieżące kontrolowanie ruchu na stronie, obserwacja konkurencji i reagowanie na wszelkie zmiany wprowadzane przez operatora. Te wszystkie działania muszą być mocno zindywidualizowane dla każdej ze stron internetowych.

Cena pozycjonowania zależy między innymi od ilości fraz, na które chcemy być widoczni w wynikach wyszukiwania Google. Ponadto niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na koszt usługi SEO jest też konkurencyjność branży oraz lokalizacja, w jakiej działa firma. Im większe miasto i więcej firm o podobnym profilu działalności, tym dłuższy proces osiągania wysokiej pozycji i koszty uzyskania zadowalających efektów też mogą być wyższe.

 

Cennik pozycjonowania Toruniu

Naszą pracę zawsze zaczynamy od rozmowy i analizy Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasi specjaliści muszą również zbadać stronę www, jej historię, treści i ich wartość pod kątem atrakcyjności dla robotów Google. Na koniec opracowujemy strategię efektywnej optymalizacji strony z uwzględnieniem branży i wybranych fraz. Dopiero wtedy przedstawiamy Państwu bezpłatną wycenę usługi. Przy okazji chętnie objaśniamy wszelkie wątpliwości i odpowiadamy na pytania. Działamy w sposób uczciwy i rzetelny – każda podjęta przez nas czynność jest uzasadniona i ważna.

Efektywnie zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych na terenie całej Polski, w tym i w Toruniu. Jako specjaliści zawsze proponujemy optymalne rozwiązania za rozsądną cenę. Podejmując z nami współpracę z pewnością będą Państwo zadowoleni tak, jak wielu naszych dotychczasowych klientów. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Toruniu i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Toruń 65 zł
  • Tynkarz Toruń 59 zł
  • Szklarz Toruń 69 zł