• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Tychy

Pozyskaj więcej Klientów z Tych i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie stron internetowych w Tychach

Śląsk to duża aglomeracja, na terenie której działa wiele firm z różnych branż. W takim środowisku ciężko jest zaistnieć z nowym biznesem zwłaszcza wśród klientów, którzy szukają informacji w Internecie odnośnie producentów czy usługodawców. Nawet, jeżeli macie Państwo atrakcyjna stronę internetową, to może być ona zupełnie niewidzialna w sieci. Dlaczego? Ponieważ większość firm korzysta z usługi pozycjonowania i klient, który będzie chciał szybko znaleźć informacje, i wpisze w wyszukiwarkę Google określoną frazę, na przykład „mechanik Tychy” znajdzie takiego mechanika, którego strona znajduje się najwyżej w wyszukiwaniu.

Jak Państwo widzicie, marketing internetowy to obecnie najbardziej efektywny sposób na pozyskanie całej rzeszy nowych klientów. Tylko będąc widocznym dotrzemy do świadomych odbiorców naszych towarów i usług, którzy w dodatku sami nas znajdą! Proces ten polega na zwiększeniu widoczności strony www w wynikach wyszukiwarki Google, po wpisaniu określonej, ustalonej wspólnie frazy. Dzięki temu Państwa oferta może dotrzeć do klientów z okolicy, ale też z całej Polski.

Wizytówka strony w Google. Pozycjonowanie Tychy

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www w Tychach?

Usługa SEO, czyli pozycjonowanie strony internetowej składa się z wielu skomplikowanych czynności technicznych i merytorycznych. Działania takie wymagają zaangażowania wielu specjalistów przez całe miesiące. Zanim osiągniemy zadowalający nas wynik, musimy przeanalizować stronę pod względem jej struktury, historii i zawartości. Zwracamy też dużą uwagę na wartościowy content. Te działania mają również wpływ na koszt usługi. Dlatego właśnie trudno nam określić sztywne ceny, ponieważ pozycjonowanie każdej witryny przebiega inaczej. Dodatkowo każdy z przedsiębiorców ma inne potrzeby i oczekiwania co do rezultatów, które chce osiągnąć i to też ma wpływ na cenę.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Tychach

Cena pozycjonowania stron zależy też od lokalizacji firmy i konkurencji na rynku. Im większe miasto, tym więcej potencjalnych klientów i warto być widocznym, ale dla nas zdecydowanie więcej pracy, aby pokonać algorytmy Google i wypromować stronę www na odpowiednie miejsce w wyszukiwarce. Na szczęście dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy profesjonalistami i każdą witrynę doprowadzimy na szczyt. Przekonało się o tym wielu naszych klientów.

Nasza agencja od lat działa w branży usług SEO. Posiadamy olbrzymie doświadczenie i wiedzę, dzięki której zawsze znajdujemy jak najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta. Nasze ceny z pewnością będą dla Państwa atrakcyjne, a usługa świadczona jest zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu. Nie ma się nad czym zastanawiać zwłaszcza, że konkurencja nie śpi.

Poniżej przedstawiamy Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Tychach. Proszę pamiętać, że ceny w kosztorysie mogą się różnić w zależności od branży, lokalizacji czy zasięgu prowadzonych działań pozycjonerskich.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Lublinie i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Tychy 65 zł
  • Tynkarz Tychy 59 zł
  • Szklarz Tychy 69 zł