• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Wrocław

Pozyskaj dodatkowych Klientów z Wrocławia i okolic pozycjonując się lokalnie.

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu

Każdy, kto prowadzi firmę, powinien zadbać o to, aby być widocznym w Internecie. SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych według wytycznych Google, to podstawowe działanie marketingowe, które pozwala na pozyskanie szerokiej gamy klientów przez Internet. Każdy odbiorca towarów czy usług korzysta obecnie z Internetu i szuka informacji o ich dostawcach właśnie poprzez wyszukiwarkę. Dlatego pozycjonowanie stron www jest obecnie tak istotne, a osiągnięcie zadowalających rezultatów, czyli pojawienie się na pierwsze stronie w wyniku wyszukiwania, może znacząco zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów. Jak pokazują statystyki, większość użytkowników Google po wpisaniu w wyszukiwarkę wybranego słowa kluczowego zagląda tylko do kilku pierwszych linków na stronie.

Jako agencja zajmująca się profesjonalnym pozycjonowaniem stron, proponujemy naszym Klientom we Wrocławiu najlepsze rozwiązania w zakresie tego typu usług. Wzrost ruchu w obrębie witryny przełoży się na wzrost liczby odwiedzin strony i tym samym wzrost klientów.

Wyniki na mapach Google. Pozycjonowanie lokalne Wrocław

Ile kosztuje pozycjonowanie stron we Wrocławiu?

Najważniejszym elementem w procesie pozycjonowania jest sama strona internetowa, którą prezentujemy odbiorcom oraz robotom wyszukiwarki Google. Największą szansę na wysoką pozycję w wyszukiwarce mają strony, które oferują odpowiednią jakości treści zoptymalizowanych pod słowa kluczowe. Dlatego właśnie cennik usług pozycjonowania strony internetowej nie jest sztywny i zależy w dużej mierze od liczby fraz, które chcemy, aby pojawiły się w rezultatach wyszukiwania, od liczby słów kluczowych, ich konkurencyjności oraz od miejscowości. Branże, w których konkurencją są duże firmy i korporacje, są trudniejsze w pozycjonowaniu www – nie tylko we Wrocławiu, ale i we wszystkich innych większych miastach.

Cennik pozycjonowania stron internetowych we Wrocławiu

Pozycjonowanie to pracochłonne i wymagające czasu działanie, które związane jest z przebudową lub rozbudową treści zapianych na firmowej stronie internetowej, oraz z pozyskiwaniem nowych linków za pomocą odnośników do strony. Takie odnośniki są zamieszczane przede wszystkich na tematycznych portalach, forach oraz w artykułach sponsorowanych. Tylko wtedy będą dobrze widziane przez wyszukiwarkę Google, a na tym nam właśnie najbardziej zależy. Zanim to nastąpi, zajmujemy się szczegółową analizą strony www Państwa firmy oraz prowadzących do niej linków przychodzących. Nasze działania skierowane są nie tylko na optymalizację procesu, ale również na Państwa zadowolenie i zysk z podjętych przez nas działań.

Wszystkie firmy z Wrocławia zainteresowane usługami naszej agencji zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną obsługę dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych we Wrocławiu:

  • Kominiarz Wrocław 65 zł
  • Szewc Wrocław 59 zł
  • Szklarz Wrocław 69 zł