• Szybki kontakt:
  • + 48 81 307 77 17
  • kontakt@takmedia.pl

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

TakMedia - jedną z najlepszych agencji SEO/SEM w Polsce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij zapytanie o ofertę

Możesz także do nas zadzwonić 81 307 77 17
lub napisać na adres kontakt@takmedia.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest TakMedia sp. z o.o. siedzibą w Lublinie, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Dane będą przetwarzane tak długo jak będzie do konieczne to jego obsługi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania i przygotowania oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: iod@takmedia.pl.
czytaj całość zwiń

AGENCJA SEO/SEM

Pozycjonowanie Zabrze

Pozyskaj więcej Klientów z Zabrza i okolic pozycjonując się lokalnie

Pozycjonowanie Zabrze

Pozycjonowanie stron internetowych w Zabrzu

Jak często korzystacie Państwo z wyszukiwarki Google? No właśnie. To obecnie najszybszy i najprostszy sposób na zdobycie wiedzy i informacji na temat interesujących nas na przykład sprzedawców towarów i usług w naszym mieście. Ale to, co jest równie ważne to fakt, że często zaglądamy tylko na kilka pierwszych stron, które znajdują się najwyżej. Sporadycznie udajemy się na dalsze strony, a cała reszta praktycznie nie istnieje. Dlatego właśnie tak ważne jest pozycjonowanie stron www w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej. W ten sposób można dotrzeć ze swoją ofertą do olbrzymiego grona potencjalnych klientów. To świetny sposób na promocję. Profesjonalnie przeprowadzone czynności sprawią, że witryna osiągnie wysokie miejsce w wyszukiwarce Google, a specjaliści zadbają o to, aby strona www utrzymała swoją pozycję poprzez odpowiednie kroki techniczne i wzbogacenie jej o wartościowe treści. Dlatego nasze usługi cieszą się coraz większą popularnością.

Wizytówka firmy w Google. Pozycjonowanie lokalne Zabrze

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w Zabrzu?

Na czym polega pozycjonowanie? T szereg pracochłonnych i specjalistycznych działań, które mają na celu wyniesienie strony na jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwarki Google. Tylko taka witryna ma szansę na większą ilość odwiedzin. Ale pozycjonowanie stron www różnych firm różni się od siebie pod wieloma względami. Domeny nie są jednakowe, posiadają inną historię, strukturę, czy treści. To wszystko są elementy, które mają wpływ na cenę. Oprócz tego koszt usługi zależy również od lokalizacji i branży, w której przyjdzie nam działać. Im większa konkurencja, i im większe miasto, tym więcej działań będziemy musieli podjąć w celu osiągnięcia ustalonego efektu. Czas w tym przypadku liczymy w miesiącach. Dlatego im wcześniej zaczniemy, tym wcześniej pojawią się u Państwa pierwsi klienci. Jak Państwo widzą, nie możemy podać konkretnej, szablonowej ceny dla wszystkich naszych klientów, bo też każdego z Państwa i Państwa potrzeby traktujemy indywidualnie. Przy okazji oferujemy usługi świetnych specjalistów, którzy – zanim zabierzemy się do pracy – dokładnie przeanalizują niezbędne i najbardziej efektywne działania, i przedstawią Państwu bezpłatny kosztorys oraz strategię na profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej w Google.

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Zabrzu

Tak, jak wcześniej zaznaczyliśmy, cena jest ustalana indywidualnie na podstawie wszystkich czynników wpływających na konieczność podjętych przez nas czynności. O wszystkim informujemy Państwa zaraz na początku – przy wycenie. Bardzo dbamy o relacje z naszymi klientami i o to, aby byli Państwo na bieżąco informowani o wszystkich podejmowanych działaniach. Z nami na pewno uzyskacie zamierzony efekt. Nie boimy się wyzwań. Od lat działamy w branży. Znamy ją „od podszewki” i wiemy, czego się spodziewać oraz co zrobić, żeby jak najskuteczniej pozyskać dla Państwa klientów. Gwarantujemy wysoką jakość usług i przystępna cenę. Zapraszamy do kontaktu.

Poniżej podajemy przykładowy cennik pozycjonowania dla stron internetowych w Zabrzu i przykładowych fraz.

  • Krawcowa Zabrze 65 zł
  • Tynkarz Zabrze 59 zł
  • Szklarz Zabrze 69 zł